Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

Lego® Mixels

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Wiek

Lego® Mixels 

W tej kategorii nie ma produktów.

Znasz bajki o Mikselach? Są to małe stworzonka, zbudowane z klocków LEGO Mixels, które są wyjątkowo kreatywne i uwielbiają dobrą zabawę!

Ich cechą charakterystyczną jest to, że często rozdzielają się i łączą z innymi Mikselami, tworząc nowe, kompletnie odjazdowe konstrukcje.

Teraz możesz mieć całą ich kolekcje, ze wszystkich trzech plemion – Infernitów, Kragsterów i Elektroidów. Strzegą się one tylko niewidzialnego plemienia Nikseli, które zawsze chcą zniszczyć ich zabawę.

Każdy z Mikselków jest niepowtarzalny, ale bardzo lubi łączyć się z innymi, dzięki czemu tworzą się nowe stworzenia. Nie czekaj – zbuduj nowe i sam je nazwij.

Odwiedź nasz wrocławski sklep internetowy, wybierz ulubione kolory i rodzaje Mikselków i zaczynaj zabawę!

Pamiętaj również, że nasza wypożyczalnia umożliwia obejrzenie i wypróbowanie zabawy z każdym ze stworków. A jeśli chcesz pobawić się z rówieśnikami, przyjdź na nasz plac zabaw z klockami LEGO we Wrocławiu i stwórz z kolegami i koleżankami swoje plemię Mikselków!