Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

Lego® Nexo Knights

Informacja

Katalog

Dostępność
Stan:
Wiek

Lego® Nexo Knights 

Jest 5 produktów.

Przygotuj się do walki dzielnych, laserowych rycerzy. Nasz sklep internetowy oferuje całą kolekcję klocków LEGO Nexo Knights. Zawiera ona nie tylko atrakcyjne figurki walczących, ale również statki kosmiczne!

Całe rozgrywki mogą odbywać się za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfona lub tablet. Każda z oferowanych figurek zawiera tarcze, które można zeskanować, a ich moce wprowadzić do pobranej aplikacji.

Zanim kupisz swoją ulubioną postać, odwiedź nasz plac z klockami LEGO we Wrocławiu i poznaj całą gwardię walecznych rycerzy. Możesz wybrać najbardziej pasującego do Ciebie wojownika. Dzięki temu będziesz mógł prowadzić rycerskie boje nie tylko z kolegami z sąsiedztwa, ale ze wszystkimi, którzy również idą do cyfrowego boju dzięki naszym figurkom Nexo Knights.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  36,00 zł 42,99 zł Dostępne

  Bum! Przełam barierę dźwięku jako niepokonany Lance w turniejowej walce szybkiej niczym laser. Zestaw zawiera powietrzne skrzydła, armatkę wodną, 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania i minifigurkę.

  36,00 zł 42,99 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  36,00 zł 42,99 zł Dostępne

  Niepokonany Władca Bestii powstał dzięki księdze chaosu, więc trudno się dziwić, że ma w zanadrzu tyle chytrych sztuczek. Sięgnij po ten zabawny zestaw i przekonaj się na własne oczy. Zeskanuj 3 tarcze mocy NEXO, aby zwiększyć swoje możliwości w cyfrowej grze. W zestawie minifigurka Niepokonanego Władcy Bestii.

  36,00 zł 42,99 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  149,00 zł Dostępne

  Rycerze szybko nie przybędą, więc król musi całkiem sam obronić zamek. Na szczęście jest Robin Underwood! Choć jest dopiero giermkiem, zbudował dla króla bojowego mecha. Teraz Halbert może w pojedynkę powstrzymać armię Jestro do czasu, gdy powrócą jego rycerze. W zestawie 3 minifigurki: Król Halbert, królewski robot i Miotacz Płomieni.

  149,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  79,00 zł 89,99 zł Dostępne

  Zakończ infekcję technologiczną w Bojowym poduszkowcu Lance’a z dwiema lancami turniejowymi i wystrzeliwanymi rakietami. Zestaw zawiera dwie minifigurki i trzy tarcze do zeskanowania.

  79,00 zł 89,99 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  194,00 zł 229,99 zł Dostępne

  Pędź do akcji w X-bowie Aarona z funkcją zrzutu i dwoma ukrytymi wystrzeliwanymi rakietami. Zestaw zawiera trzy minifigurki i trzy tarcze do zeskanowania.

  194,00 zł 229,99 zł
  Obniżka!
  Dostępne
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów