Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

Lego® Nexo Knights

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Wiek

Lego® Nexo Knights 

Jest 1 produkt.

Przygotuj się do walki dzielnych, laserowych rycerzy. Nasz sklep internetowy oferuje całą kolekcję klocków LEGO Nexo Knights. Zawiera ona nie tylko atrakcyjne figurki walczących, ale również statki kosmiczne!

Całe rozgrywki mogą odbywać się za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfona lub tablet. Każda z oferowanych figurek zawiera tarcze, które można zeskanować, a ich moce wprowadzić do pobranej aplikacji.

Zanim kupisz swoją ulubioną postać, odwiedź nasz plac z klockami LEGO we Wrocławiu i poznaj całą gwardię walecznych rycerzy. Możesz wybrać najbardziej pasującego do Ciebie wojownika. Dzięki temu będziesz mógł prowadzić rycerskie boje nie tylko z kolegami z sąsiedztwa, ale ze wszystkimi, którzy również idą do cyfrowego boju dzięki naszym figurkom Nexo Knights.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Szybki podgląd
  26,00 zł 42,99 zł Dostępne

  Bum! Przełam barierę dźwięku jako niepokonany Lance w turniejowej walce szybkiej niczym laser. Zestaw zawiera powietrzne skrzydła, armatkę wodną, 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania i minifigurkę.

  26,00 zł 42,99 zł
  Obniżka!
  Dostępne
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji