Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

Lego® Technic

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
Stan:
Wiek

Lego® Technic 

Jest 18 produktów.

Twoje dziecko interesuje się wszystkim, co się rusza i ma silnik? Wybierz dla niego nowoczesną serię LEGO Technic. Znajdziesz w niej bogaty wachlarz samochodów, motocykli, samolotów i innych maszyn.

Dzięki nam Twój maluch nauczy się logicznego i kreatywnego myślenia, pozna podstawy działania tego typu pojazdów, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy!

Z nami stworzycie nie tylko bezimienne badacze oceanów, helikoptery czy gokarty, ale także specjalne modele używanych w rzeczywistości pojazdów. Jaka satysfakcja będzie, kiedy zbudujecie wspólnie Porsche 911 czy BWM R 1200GS, a potem zobaczycie, jak wygląda w rzeczywistości. Nie możesz zdecydować się na konkretny model? Odwiedź nasz plac zabaw z klockami LEGO i przekonaj się, co najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Jesteśmy pewni, że oferowane przez nasz wrocławski sklep internetowy klocki z tej serii przypadną do gustu nie tylko najmłodszym amatorom motoryzacji, ale również ich tatusiom czy mamusiom. Takie połączenie zapewnia długie godziny zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów