Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)
Nowy Obniżka! 41382 Kalendarz adwentowy LEGO Friends Zobacz większe

41382 Kalendarz adwentowy LEGO Friends

41382

Nowy produkt

Odliczaj dni do świąt z przyjaciółkami z Miasta Heartlake!

Więcej szczegółów

Wiek 6-14
Ilość elementów 330

109,00 zł brutto

-20,99 zł

129,99 zł brutto

Więcej informacji

Przygotuj się na wielki dzień razem z przyjaciółkami z Miasta Heartlake. Każdego dnia przed Bożym Narodzeniem możesz zbudować kolejny model do ustawienia w pokoju lub zawieszenia na choince. Ten zabawkowy kalendarz adwentowy skrywa różne świąteczne niespodzianki oraz przedmioty kojarzące się z ulubionymi bohaterkami serii LEGO® Friends.

• W zestawie minilaleczka Mia oraz figurki bałwanka śniegowego, chomika, dwóch pingwinów, Zobo i Zobity. • W komplecie 24 prezenty do ustawienia w pokoju lub zawieszenia na choince. Są to między innymi: minilaleczka Mia, dwa pingwiny, Zobo, Zobita, tort, śnieżynka, rolki, domek z piernika, latarnia, pociąg, pudełka z prezentami, chomik na sankach, radio, tabliczka czekolady, cukierek w kształcie laski, choinka, krótkofalówka, serduszko, skarpety, skrzynka pocztowa, maszyna do szycia, dziadek do orzechów w kształcie żołnierzyka oraz jemioła. • Każdy kolejny bożonarodzeniowy model pozwoli Twojemu dziecku poczuć magię świąt. • Świąteczne prezenty doskonale nadają się do ozdobienia pokoju lub powieszenia na choince. • Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie pomysłowych modeli. • Zestaw jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.