Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75964 Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter

75964

Nowy produkt

Podaruj fanom serii LEGO® Harry Potter™ niezwykły kalendarz adwentowy, który wypełni przedświąteczny okres magicznym budowaniem!

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 305

114,00 zł brutto

-25,99 zł

139,99 zł brutto

Więcej informacji

Świętuj Boże Narodzenie w świecie czarodziejów z magicznymi niespodziankami z serii LEGO® Harry Potter™ na każdy z 24 dni! Każde drzwiczki kryją inny świąteczny prezent z serii LEGO Harry Potter. Otwórz, rozpakuj i baw się! Każdy dzień przyniesie Ci upominek w postaci ulubionego bohatera, przedmiotu lub niesamowitych akcesoriów z serii o Harrym Potterze. Czy trzeba czegoś więcej, by wymyślać własne świąteczne przygody dziejące się w Hogwarcie™?

• Kalendarz adwentowy LEGO® Harry Potter™ zawiera siedem minifigurek: jest tam Harry Potter™, Hermiona Granger™, Ron Weasley™, Albus Dumbledore™, profesor Flitwick oraz figura architekta Hogwartu™ i Hedwigi™. • Wśród modeli znajdziesz miniaturkę Ekspresu do Hogwartu™, świątecznie udekorowany kominek z klocków, stół z Wielkiej Sali wraz z akcesoriami oraz cokół posągu z herbami czterech domów. • 24 upominki zachęcą dzieci do wymyślania magicznych opowieści i odgrywania świątecznych scenek z filmów o Harrym Potterze™.