Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

21041 Wielki Mur Chiński

21041

Nowy produkt

Odkryj architektoniczne sekrety Wielkiego Muru Chińskiego w tym imponującym zestawie LEGO® Architecture przedstawiającym kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętych bujną roślinnością gór.

Więcej szczegółów

Wiek 12-16
Ilość elementów 551

179,00 zł brutto

-50,99 zł

229,99 zł brutto

Więcej informacji

Poznaj Wielki Mur Chiński z serii LEGO® Architecture!
Zestaw LEGO Architecture 21041 Wielki Mur Chiński pozwoli Ci zbudować z klocków LEGO® model architektonicznego cudu. Wielki Mur, rozciągający się na długości tysięcy kilometrów w północnych Chinach, to najdłuższa budowla zbudowana ludzką ręką. W dawnych czasach obsadzony był ponad milionem strażników i służył do obrony północnych granic Imperium Chińskiego. Mur budowano i przebudowywano między V wiekiem p.n.e. a XVI wiekiem n.e., a obecnie znajduje się on na liście światowego dziedzictwa UNESCO i jest popularną atrakcją turystyczną. Ten szczegółowy model przedstawia dwie wieże połączone krętym fragmentem fortyfikacji na szczycie ciemnozielonego, górzystego krajobrazu z dolinami porośniętymi bujną roślinnością, drzewami i jeziorami. Całość uzupełniają dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim. Poznaj sprytne techniki konstrukcyjne, dzięki którym Mur wije się wzdłuż pagórków, wyginając się w górę i w dół między szczytami na nierównym, pofałdowanym terenie. Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.

• Interpretacja Wielkiego Muru Chińskiego z serii LEGO® Architecture. • Kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętego bujną roślinnością krajobrazu z górami, drzewami i jeziorami. • W zestawie znajdują się także dwie dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim. • Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur. • Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim, francuskim i chińskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture). • Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO. • Zestaw zawiera ponad 550 klocków LEGO®. • Złożenie tego zestawu LEGO® Architecture stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji. • Model ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 9 cm głębokości.