Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

70915 Dwie twarze i podwójna demolka

70915

Nowy produkt

Posadź Batmana za kierownicą uzbrojonego batmotoru i rusz do walki z koparką Dwóch twarzy. Ten łatwy w sterowaniu pojazd ma wysięgnik z łyżką oraz szybkostrzelne działko. Zestaw zawiera cztery minifigurki.

Więcej szczegółów

Wiek 9-16
Ilość elementów 564

209,00 zł brutto

-20,99 zł

229,99 zł brutto

Więcej informacji

Uważaj, żeby nie podejść do koparki Dwóch twarzy ze złej strony!

Dwie twarze wsiadł do swojej niesamowitej koparki i demoluje wszystko na swojej drodze. Siądź za kierownicą batmotoru i pomóż Batmanowi™ dogonić, a potem unieszkodliwić złoczyńcę. Tylko pospiesz się, bo już za moment wielka łyżka porwie policjantów z Gotham w powietrze! Koparka ma dwa oblicza, dobre i złe — zupełnie jak sam Dwie twarze. Po złej stronie koła najeżone są groźnymi kolcami, więc uważaj! Nie daj się też trafić pociskiem z sześciostrzałowego działka. Użyj obrotowego miotacza klocków iwyrzutni pocisków batmotoru, by odpowiedzieć ogniem. Dwie twarze ma jeszcze pistolet maszynowy, ale jeśli Batman uchyli się przed kulami, to dwa Batarangi pozwolą mu szybko rozprawić się z tym superzłoczyńcą!

• W zestawie cztery minifigurki: Batman™, Dwie twarze oraz dwóch funkcjonariuszy GCPD. • Koparka Dwóch twarzy ma dwie strony, „dobrą” i „złą”. Wyposażona jest w kabinę dla minifigurki, zdejmowany dach i otwierany schowek na broń, w którym znajduje się pistolet. Ma też cztery wielkie koła (dwa z nich po „złej” stronie mają kolce), działające ramię z łyżką, przegubową konstrukcję ułatwiającą manewry, sześciostrzałowe działko, wirującą tarczę piły i schowek z tyłu. • Batmotor ma dwa wielkie koła,otwierany kokpit dla minifigurki z przezroczysto-żółtą owiewką i drzwi w kształcie skrzydeł nietoperza. Jego uzbrojenie to obrotowy podwójny miotacz klocków i obrotowa wyrzutnia pstrykanych pocisków. • W zestawie są też dwie zapory drogowe. • Złap minifigurki łyżką koparki. Zmieści się nawet batmotor! • W zestawie broń: dwa Batarangi Batmana, pistolet maszynowy Dwóch twarzy oraz strzelba i pistolet funkcjonariuszy GCPD. • W zestawie znajdziesz też akcesoria: pelerynę Batmana i pas na broń. Są tam także dwie kamizelki kuloodporne dla policjantów z GCPD, policyjny kapelusz i walkie-talkie. • Wymiary koparki Dwóch twarzy: ok. 12 cm wysokości, 29 cm długości i 15 cm szerokości. • Wymiary batmotoru: ok. 5 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości. • Wymiary zapór drogowych: 3 cm wysokości, 5 cm szerokości i 2 cm grubości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: