Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

70916 Batwing

70916

Nowy produkt

Posadź Batmana za sterami Batwinga i pomóż mu odeprzeć ataki Harley Quinn, która strzela z armaty! Samolot jest uzbrojony w sprężynowe działka i miotacze dysków, a jego skrzydła można ustawić w pozycji do lotu lub lądowania. W zestawie są trzy minifigurki.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 9-16
Ilość elementów 1053

339,00 zł brutto

-70,99 zł

409,99 zł brutto

Więcej informacji

Wsiądź na pokład samolotu Batwing i ruszaj patrolować niebo ponad Gotham!

Posadź Batmana™ i Robina™ za sterami wspaniałego Batwinga i włącz tryb podróżny. Musisz uważać, bo Harley Quinn™ jest gdzieś w pobliżu. Otworzy ogień ze swojego szybkostrzelnego działka i spróbuje Cię zestrzelić. Odpowiedz strzałami ze sprężynowych działek i miotaczy dysków! Później przestaw skrzydła w tryb lądowania i przenieś walkę na ulice miasta. Z tyłu Batwinga znajdziesz samochód. Odłącz go i ruszaj w pościg za Harley. Uważaj na jej młot, bo może solidnie przywalić! Sięgnij po Batarang Batmana i kontratakuj! Złap superprzestępczynię, zanim pogrąży wszystko w chaosie!

• W zestawie trzy minifigurki: Batman™, Robin™ i Harley Quinn™. • Batwing na otwierany kokpit z miejscem dla dwóch minifigurek i żółtą, przezroczystą szybą. Jest też wyposażony w obrotowe silniki, skrzydła, które można ustawić w pozycji do lotu albo lądowania, dwa sprężynowe działka, dwa miotacze dysków i przezroczyste elementy świateł, a w tylnej części ma otwieraną ładownię z małym samochodem (można w nim posadzić minifigurkę). • Armata Harley ma szybkostrzelny miotacz na sześć pocisków i dwa koła. • W zestawie jest także broń: Batarang Batmana i obrotowy młot Harley Quinn. • Akcesoria: peleryny Batmana™ i Robina, pas na broń Batmana oraz spódniczka Harley Quinn. • Wymiary Batwinga to ok. 15 cm wysokości, 31 cm długości i 48 cm szerokości w trybie lotu oraz ok. 9 cm wysokości, 31 cm długości i 53 cm szerokości w trybie lądowania. • Wymiary samochodu: ok. 2,5 cm wysokości, 5 cm długości i 3 cm szerokości. • Wymiary armaty Harley: ok. 6 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości.