Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

10401 Tęczowa zabawa

10401

Nowy produkt

Pozwól swojemu dziecku odkryć, co znajduje się na końcu tęczy w tym kolorowym zestawie klocków i części LEGO®! Zainspiruj swoje dziecko do ambitnego i kreatywnego myślenia!

Więcej szczegółów

Wiek 4-99
Ilość elementów 85

18,00 zł brutto

-1,99 zł

19,99 zł brutto

Więcej informacji

Zachęć swoje dziecko do tworzenia tym zestawem LEGO® z edycji specjalnej!
Co jest na końcu tęczy? Świętuj z nami długie lata twórczej zabawy klockami LEGO®, budując kolorowy samolot do lotów w przestworzach lub nowe, fantastyczne stworzenie ze świata wyobraźni. Cokolwiek da się wymyślić, da się też zbudować — oraz przebudowywać i bawić się cały dzień. Małe klocki mogą zainspirować do dużych pomysłów!

• Zestaw zawiera kolorowe klocki LEGO® umożliwiające otwartą, twórczą zabawę, a także specjalne części takie jak koła, kształty i oczy oraz płytkę z edycji specjalnej z okazji 60. rocznicy powstania klocka LEGO. • Pozwól swojemu dziecku odpowiedzieć na ambitne pytania w zestawie LEGO® z edycji specjalnej. • Różne poziomy trudności gwarantują dopasowanie do umiejętności każdego budowniczego. • Ten zestaw do budowania z edycji specjalnej jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat. • Buduj ambitne myślenie z klockami LEGO®!