Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

41605 Thanos

41605

Nowy produkt

Zbuduj figurkę LEGO® BrickHeadz Thanosa z filmowego hitu Avengers: Infinity War. Figurka ma fioletową skórę, napierśnik, Rękawicę Nieskończoności i podstawkę do ekspozycji.

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 105

49,00 zł brutto

-10,99 zł

59,99 zł brutto

Więcej informacji

Poczuj moc Nieskończoności z Thanosem z serii LEGO® BrickHeadz!
Sięgnij po klocki LEGO® i zbuduj figurkę BrickHeadz Thanosa z przebojowego filmu Avengers: Infinity War. Figurka ma dekorowane oczy, fioletową skórę, napierśnik oraz Rękawicę Nieskończoności z dekoracjami przedstawiającymi klejnoty Nieskończoności. Ustaw tego szalonego złoczyńcę z Rękawicą Nieskończoności na podstawce i pochwal się nim wszystkim swoim znajomym!

• Figurka Thanosa do zbudowania z serii LEGO® BrickHeadz ma oczy BrickHeadz oraz realistyczne detale z kinowego przeboju Avengers: Infinity War, w tym fioletową skórę, napierśnik oraz Rękawicę Nieskończoności z dekoracjami przedstawiającymi klejnoty Nieskończoności. • Do każdej postaci LEGO® BrickHeadz do zbudowania dołączamy kolekcjonerską podstawkę do samodzielnego złożenia. • Powiększ swoją kolekcję LEGO® BrickHeadz o innych superbohaterów z filmowego hitu Avengers: Infinity War oraz z wielu innych popularnych filmów, seriali, gier i komiksów. • Łącząc z sobą postacie LEGO® BrickHeadz do samodzielnego zbudowania, możesz tworzyć odlotowe hybrydy albo własne niezwykłe postacie. • Ten zestaw z postacią do zbudowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat. • Model ma ok. 7 cm wysokości bez podstawki. • Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: