Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

41608 Han Solo

41608

Nowy produkt

Zbuduj ciekawą figurkę LEGO® BrickHeadz™ Hana Solo z sagi „Gwiezdnych wojen” z charakterystyczną brązową kurtką, blasterem i podstawką.

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 141

39,00 zł brutto

-20,99 zł

59,99 zł brutto

Więcej informacji

Poznaj przemytnicze życie z figurką Hana Solo z zestawu konstrukcyjnego LEGO® BrickHeadz™!
Zbuduj własną figurkę LEGO® BrickHeadz™ 41608 Hana Solo z sagi „Gwiezdnych wojen”. Figurka ma charakterystyczną brązową kurtkę, pas z narzędziami i niezawodny blaster. Później możesz ustawić tego uroczego zawadiakę na podstawce w widocznym miejscu, aby pochwalić się figurką przed znajomymi.

• Figurka Hana Solo do zbudowania z serii LEGO® BrickHeadz™ ma realistyczne detale z sagi „Gwiezdnych wojen”, takie jak charakterystyczna brązowa kurtka, pas na narzędzia i odczepiany blaster. • Do każdej figurki LEGO® BrickHeadz™ jest dołączona specjalna kolekcjonerska podstawka z logo BrickHeadz do złożenia z klocków. • Zbierz kolejne postacie z sagi „Gwiezdnych wojen” i powiększ swoją kolekcję LEGO® BrickHeadz™! Mamy dla Ciebie o wiele więcej zestawów nawiązujących do Twoich ulubionych seriali, gier i komiksów. • Han Solo ma ok. 7 cm wysokości bez podstawki. • Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: