Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

41609 Chewbacca

41609

Nowy produkt

Zbuduj ciekawą figurkę LEGO® BrickHeadz™ Chewbakki z sagi „Gwiezdnych wojen” z charakterystyczną zmierzwioną sierścią, pasem na amunicję i podstawką.

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 149

39,00 zł brutto

-20,99 zł

59,99 zł brutto

Więcej informacji

Poczuj się jak Wookiee z figurką Chewbakki z zestawu konstrukcyjnego LEGO® BrickHeadz™!
Zbuduj własną figurkę LEGO® BrickHeadz™ 41609 Chewbakki z sagi „Gwiezdnych wojen”. Figurka ma charakterystyczną zmierzwioną sierść, pas z amunicją i blaster. Później możesz ustawić tego nietypowego przemytnika na podstawce w widocznym miejscu, aby pochwalić się figurką przed znajomymi.

• Figurka Chewbakki do zbudowania z serii LEGO® BrickHeadz™ ma realistyczne detale z sagi „Gwiezdnych wojen”, takie jak charakterystyczna zmierzwiona sierść, pas na amunicję i odczepiany blaster. • Do każdej postaci LEGO® BrickHeadz™ do zbudowania dołączamy kolekcjonerską podstawkę do samodzielnego złożenia. • Zbierz kolejne postacie z sagi „Gwiezdnych wojen” i powiększ swoją kolekcję LEGO® BrickHeadz™! Mamy dla Ciebie o wiele więcej zestawów nawiązujących do Twoich ulubionych seriali, gier i komiksów. • Chewbacca ma ok. 7 cm wysokości bez podstawki. • Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: