Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

10260 Bistro w śródmieściu

10260

Nowy produkt

Wpadnij na nostalgiczną przekąskę do baru w śródmieściu, gdzie znajdziesz także salę gimnastyczną i studio nagraniowe, a wszystko to ukazane z ogromną ilością szczegółów zbudowanych z klocków. Nie zabraknie także lokalnych sław i niespodzianek! W zestawie jest 6 minifigurek.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 16+
Ilość elementów 2480

599,00 zł brutto

-100,99 zł

699,99 zł brutto

Więcej informacji

Odkryj miejsce, gdzie muzyka jest w menu!
Witaj w ruchliwym barze w śródmieściu! Kucharz gotuje tu najszybszy fast food w mieście, a kelnerka rolkach zbiera zmówienia w rytm muzyki z klasycznej szafy grającej. Popularny bokser jest lokalnym bohaterem, ale dziś wygląda na zbitego z tropu, bo właśnie przyjechała inna miejscowa sława — gwiazdor rocka. Gdy parkuje przy krawężniku swój różowy kabriolet, wszystkie spojrzenia kierują się w jego stronę. Światło wpada do wnętrza knajpy przez duże, zakrzywione okna, oświetlając czyściutką podłogę w kratkę, czerwone stołki i wyszorowany bar. Nic, tylko usiąść, zamówić coś do picia i zagryźć najlepszym hot dogiem w okolicy. Na piętro prowadzą wewnętrzne schody. Znajdziesz tam salę gimnastyczną, ring bokserski, worek treningowy i siłownię, gdzie kulturystka odbywa właśnie swój codzienny trening. Na kolejnym piętrze znajduje się świetnie wyposażone studio nagraniowe: jest tam magnetofon szpulowy, kabina wokalna, stół mikserski oraz szafka z napojami i przekąskami. Ten model jest doskonałym uzupełnieniem serii modułowych budynków LEGO® i jest dosłownie wypakowany najróżniejszymi detalami i funkcjami, od których Twoja wyobraźnia od razu wejdzie na wysokie obroty!

• W zestawie 6 minifigurek: kucharz, kelnerka, bokser, gwiazdor rocka, kierownik i kulturystka. • W 3-poziomowym budynku baru w śródmieściu znajdziesz szereg detali zbudowanych z klocków: utrzymaną w stylu późnego Art Deco fasadę w kolorach różu i morskiej wody z wielkim szyldem „DINER”, zewnętrzne schody, łukowate okna, rynnę, balkony, dekoracyjny dach z otwieranym świetlikiem i tarasem, a do tego szczegółowo oddany chodnik ze skrzynką pocztową, parkometrem, donicami i ozdobną latarnią. W zestawie znajdziesz również różowy kabriolet w stylu lat 50. • Dół budynku zajmuje utrzymana w stylu amerykańskich lat 50. knajpka wyposażona w zakrzywioną przeszkloną witrynę, czerwone stołki, ławki, szafę grającą, automat ze słodyczami, bar i 2 dozowniki napojów. Jest tam też kuchnia z ekspresem do kawy, piecem i okapem kuchennym. • Na poziomie środkowym znajdziesz salę gimnastyczną z ringiem, workiem bokserskim, siłownią, automatem do wody i zegarem na ścianie. • Górne piętro zajmuje studio nagraniowe z kabiną wokalną, dźwiękoszczelnymi ścianami, stołem mikserskim oraz szafką z napojami i przekąskami. • Wskocz za kierownicę szpanerskiego kabrioletu i wybierz się do baru, gdzie oprócz jedzenia podają także muzykę! • Podczas gdy śmigająca na rolkach kelnerka będzie zwozić kolejne zamówienia, pomóż kucharzowi przygotować błyskawiczne przekąski. • Wpadnij do sali gimnastycznej na kilka rundek w ringu albo solidny wycisk przy worku bokserskim. • Otwórz świetlik i posłuchaj, co się dzieje w studiu nagraniowym. Może powstaje tam nowy hit? • W zestawie akcesoria: rolki, gitara, nagroda za złotą płytę i barowy dzwonek do zbudowania. • Zdejmuj poszczególne części budynku, by zajrzeć do szczegółowo odwzorowanego wnętrza. • Zestaw zawiera prawie 2500 klocków i jest odpowiedni dla dzieci w wieku • Nowość dostępna od stycznia 2018 r.: wśród dekorowanych elementów znajdują się drzwi, okładka albumu, mnóstwo klocków w kolorze morskim lub różowym, a także minifigurka o dwóch twarzach, która śpiewa lub się uśmiecha. • Elementy specjalne: nowość ze stycznia 2018 r. w postaci łodyżek i główek kwiatów, a do tego płytki połączeniowe 1x3, płytka 2x2 z 2 wypustkami oraz korpus minifigurki z rękawicami bokserskimi. • Zbierz i zbuduj całe miasto z zestawami 10243 Paryska restauracja, 10246 Biuro detektywa, 10251 Bank Klocków oraz 10255 Plac Zgromadzeń z serii modułowych budynków LEGO® Creator Expert. • Wymiary: ok. 34 cm wysokości, 25 cm szerokości i 25 cm głębokości.