Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

10268 Turbina wiatrowa Vestas

10268

Nowy produkt

Zbuduj i poznaj kultową turbinę wiatrową Vestas!

Więcej szczegółów

Wiek 12-16
Ilość elementów 826

798,99 zł brutto

-31,00 zł

829,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj i poznaj kultową turbinę wiatrową Vestas!
Poznaj innowacje w produkcji energii odnawialnej z zestawem LEGO® Creator Expert 10268 Turbina wiatrowa Vestas. Ten szczegółowy, zmechanizowany zestaw LEGO przygotowany razem z firmą Vestas oddaje pełne gracji ruchy tradycyjnej turbiny wiatrowej i zawiera drzewko świerkowe wyprodukowane z ekologicznego plastiku pochodzenia roślinnego — nowość na styczeń 2019 r. Model ma około 1 m wysokości i góruje nad zalesionym wzgórzem, na którym stoi domek z umeblowanym tarasem, skrzynką pocztową, kwiatami i białym płotkiem. Przesuń gondolę w prawo lub w lewo i włącz silnik Power Functions (w zestawie), a łopaty turbiny wiatrowej zaczną się obracać i zasilą lampę na ganku chatki. Zbudowanie tego zestawu kolekcjonerskiego zapewni satysfakcjonujące wyzwanie konstruktorskie z nutką nostalgii, a sam model będzie doskonałą ozdobą domu lub biura. W tym dużym zestawie LEGO znajdują się także furgonetka serwisowa firmy Vestas, trzy minifigurki: dwóch serwisantów firmy Vestas w kaskach bezpieczeństwa i kobieta, a także figurka psa.

• W zestawie trzy minifigurki: kobieta i dwóch serwisantów firmy Vestas z literami V nadrukowanymi na tułowiu, a do tego figurka psa. • W komplecie średni silnik LEGO® Power Functions, schowek na baterie i dwa przedłużacze o długości 50 cm (nowość na styczeń 2018 r.). • Zestaw LEGO® Creator Expert Turbina wiatrowa Vestas zawiera też ruchome łopaty turbiny wiatrowej, szczegółową wieżę, ruchomą gondolę ze światłami ostrzegawczymi, furgonetkę serwisową firmy Vestas, drzewa, rośliny oraz dom z ogrodem, kwiatami, płotkiem i tarasem, na którym stoją dwa krzesła, stół i parasol. • Przesuń gondolę w prawo lub w lewo i włącz silnik Power Functions (w zestawie), by uruchomić ruchome łopaty turbiny wiatrowej i działającą lampę na ganku. • Miłośnikom nauk ścisłych spodoba się zestaw klocków przedstawiający technologię produkowania energii odnawialnej. • Otwórz drzwi furgonetki serwisowej i wysuń schowek na narzędzia. • W zestawie jest drzewko świerkowe wyprodukowane z ekologicznego plastiku pochodzenia roślinnego — nowość na styczeń 2019 r. • Akcesoria: dwa kaski bezpieczeństwa, narzędzia i dwie koperty. • Zestaw zawiera ok. 800 klocków i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 12 lat. • Model ma ok. 100 cm wysokości, 62 cm szerokości i 31 cm głębokości.