Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

31083 Przygody w podróży

31083

Nowy produkt

Wyrusz w rejs z zestawem 3 w 1 Przygody w podróży, w którym znajdziesz luksusowy jacht ze szczegółową kajutą i toaletą, a także plażę, deskę surfingową i skuter wodny. Model można przebudować na domek na plaży lub helikopter.

Więcej szczegółów

Wiek 9-16
Ilość elementów 597

199,00 zł brutto

-30,99 zł

229,99 zł brutto

Więcej informacji

Wyrusz na rejs luksusowym jachtem z zestawu Przygody w podróży!
Rozkoszuj się słonecznymi wakacjami na pokładzie luksusowego jachtu z zestawu LEGO® Creator 3 w 1 31083 Przygody w podróży. Na statku znajdziesz wszystkie potrzebne udogodnienia, w tym dobrze wyposażoną kajutę i toaletę. Pożegluj do słonecznej zatoki i popłyń rewelacyjnym skuterem wodnym na plażę. Zbuduj zamek z piasku, urządź piknik, posurfuj albo zaprzyjaźnij się z uroczymi morskimi zwierzątkami, a potem wróć na jacht trochę powędkować. A gdy najdzie Cię ochota na nowe przygody, możesz przebudować model na przytulny domek na plaży z dokiem i żaglówką albo fantastyczny helikopter z lądowiskiem i wieżą kontroli lotów.

• W zestawie trzy minifigurki (mężczyzna, kobieta i dziecko) gotowe do zabawy i przygód. • Luksusowy jacht ma szczegółową kajutę, toaletę, radar i cztery koła ratunkowe zamocowane na kadłubie. W zestawie są też wędka, palma, zamek z piasku i skuter wodny. • Pożegluj luksusowym jachtem do słonecznej zatoki, a potem wskocz na skuter wodny i popłyń na plażę. • Zbuduj zamek z piasku, spróbuj posurfować albo urządź piknik w cieniu palmy. • Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem LEGO® Creator 3 w 1. Przebuduj zestaw na przytulny domek na plaży z dokiem i żaglówką albo fantastyczny helikopter z lądowiskiem i wieżą kontroli lotów. • Luksusowy jacht ma ok. 16 cm wysokości, 27 cm długości i 10 cm szerokości. • Domek na plaży ma ok. 9 cm wysokości, 13 cm szerokości i 19 cm głębokości. • Kadłub helikoptera ma ok. 16 cm długości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: