Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75192 Sokół Millennium™

75192

Nowy produkt

Wspaniały Sokół Millennium z serii LEGO® Star Wars doskonale nadaje się do budowania, zabawy i ekspozycji na półce. Model ma misterne detale zewnętrzne, duży kokpit, szczegółowe wnętrze, 7500 elementów i dwie załogi.

Więcej szczegółów

Wiek 16+
Ilość elementów 7541

2 750,00 zł brutto

-750,00 zł

3 500,00 zł brutto

Więcej informacji

Przemierzaj galaktykę LEGO® we wspaniałym Sokole Millennium!

Najwspanialszy Sokół Millennium LEGO® Star Wars wylądował! Superszybki koreliański frachtowiec Hana Solo składa się z 7500 klocków i jest wypełniony mistrzowskimi szczegółami oraz ciekawymi funkcjami. Model ma misterne wykończenie kadłuba, antenę czujnika, górne i dolne poczwórne działa laserowe, siedem podpór do lądowania, opuszczaną rampę wejściową i ukryte działo blasterowe. W kokpicie z odczepianą osłoną zmieszczą się cztery minifigurki, a zewnętrzne panele można podnieść, by zajrzeć do niezwykle szczegółowego wnętrza statku. W głównej ładowni znajdują się siedzenia dla minifigurek, holograficzne szachy Dejarik, stanowisko mechanika z obrotowym krzesłem dla minifigurki oraz drzwi z dekoracją imitującą korytarz. Przejdź do tylnej części, by monitorować stan hipernapędu na konsoli. Na statku jest też ukryty schowek w podłodze, dwa włazy do kapsuł ratunkowych, drabina prowadząca do stanowiska strzelniczego i odczepiany panel kadłuba z poczwórnym działem laserowym obracającym się o 360 stopni. Model kolekcjonerski Sokoła Millennium będzie doskonale wyglądać obok Twoich ulubionych zestawów. A gdy będziesz mieć ochotę na coś nowego, wymień załogę i antenę czujnika, by stworzyć klasyczną wersję statku albo wersję z Części VII i VIII! Moc jest silna w tym zestawie!

Poznaj największego i najbardziej szczegółowego Sokoła Millennium, jakiego zaprojektowaliśmy. Model składa się aż z 7500 klocków — to obecnie jeden z największych zestawów LEGO®! Ten fantastyczny model LEGO niezapomnianego koreliańskiego frachtowca Hana Solo zawiera wszystkie szczegóły, o jakich mogą marzyć fani Gwiezdnych wojen w każdym wieku. Statek ma drobiazgowe szczegóły wnętrza, wymieniane anteny czujnika, górne i dolne poczwórne działa laserowe, podpory do lądowania, opuszczaną rampę oraz kokpit z miejscem na cztery minifigurki i odczepianą osłoną. Poszczególne panele kadłuba można zdjąć, by zajrzeć do szczegółowej ładowni głównej, tylnej części i stanowiska strzelniczego. Ten niezwykły model ma wymieniane anteny czujników oraz załogę, więc możesz wybrać pomiędzy klasycznymi przygodami LEGO Star Wars z Hanem, Leią, Chewbaccą i C-3PO lub zanurzyć się w świat Części VII i VIII ze starszym Hanem, Rey, Finnem i BB-8!

• W zestawie cztery minifigurki klasycznej załogi: Han Solo, Chewbacca, księżniczka Leia i C-3PO. 
• W zestawie są też trzy minifigurki załogi z Części VII i VIII: starszy Han Solo, Rey i Finn. 
• Figurki: droid BB-8, dwa porgi do zbudowania i mynock do zbudowania. 
• Elementy zewnętrzne obejmują szczegółowo udekorowane, zdejmowane panele kadłuba, opuszczaną rampę wejściową, ukryte działo blasterowe, kokpit z miejscem na cztery minifigurki i odczepianą osłoną, wymieniane anteny czujnika (okrągłą i prostokątną), górne i dolne poczwórne działa laserowe oraz siedem podpór do lądowania. 
• W głównej ładowni znajdziesz miejsce do siedzenia, holograficzne szachy Dejarik, hełm do ćwiczenia walki, stanowisko mechanika z obrotowym krzesłem dla minifigurki oraz drzwi z dekoracją imitującą korytarz. 
• W tylnej części pokładu znajduje się maszynownia z hipernapędem i konsolą, dwoje drzwi, ukryty schowek pod podłogą, dwa włazy do kapsuł ratunkowych, konsola mechanika oraz drabina prowadząca do stanowiska strzelniczego. 
• Stanowisko strzelnicze składa się z siedzenia dla minifigurki i odczepianego panelu kadłuba z poczwórnym działem laserowym, które obraca się o 360 stopni. Drugie poczwórne działo laserowe jest zamontowane z dołu statku. 
• Model składa się z 7500 elementów. 
• W zestawie jest też plakietka informacyjna. 
• Model zawiera nową osłonę kokpitu (nowość na październik 2017 r.). 
• Broń klasycznej załogi: pistolet blasterowy Hana i kusza z miotaczem klocków Chewbakki. 
• Broń załogi z Części VII i VIII: blaster Hana, mały srebrny blaster Rey i średni karabin blasterowy Finna. 
• Wymień elementy i załogi, by zbudować klasyczną wersję Sokoła Millennium albo wersję z Części VII i VIII. 
• Poszczególne panele kadłuba można podnieść, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza, równocześnie zachowując rozpoznawalną sylwetkę statku. 
• Przesuń panel, by odsłonić ukryte działo blasterowe. 
• Głowę Lei i klasycznego Hana można obrócić, by pokazać nadruki z aparatami oddechowymi. 
• Ten zestaw to doskonała międzygwiezdna zabawka lub flagowy model kolekcjonerski. 
• Sokół Millenium ma ok. 21 cm wysokości, 84 cm długości i 56 cm szerokości.