Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75946 Rogogon węgierski na Turnieju Trójmagicznym

75946

Nowy produkt

Młodzi czarodzieje i czarownice mogą stanąć do pojedynku z rogogonem węgierskim ze świata Harry’ego Pottera™!

Więcej szczegółów

Wiek 8-14
Ilość elementów 265

149,00 zł brutto

-10,99 zł

159,99 zł brutto

Więcej informacji

Odtwórz Turniej Trójmagiczny z filmu „Harry Potter™ i Czara Ognia” i pomóż Harry’emu zdobyć złote jajo. Harry, uzbrojony jedynie w różdżkę, musi przechytrzyć innych zawodników — Viktora Kruma, Fleur Delacour i Cedrika Diggory’ego — a potem zmierzyć się z jednym z najbardziej niebezpiecznych smoków: rogogonem węgierskim. Więc machnij różdżką i przyzwij swoją Błyskawicę… zdobycie jaja nie będzie wcale proste!

• W zestawie cztery minifigurki LEGO® Harry Potter™ (nowości na czerwiec 2019 r.): Harry Potter, Fleur Delacour, Cedrik Diggory i Viktor Krum. Każda minifigurka ma własną różdżkę. • Popularny zestaw z serii Harry Potter™ zawiera ruchomą figurkę rogogona węgierskiego z płomieniami w paszczy oraz ruchomymi kończynami i skrzydłami. W komplecie jest też otwierany namiot dla uczestników Turnieju Trójmagicznego, taki jak przedstawiony w filmie „Harry Potter i Czara Ognia™”. Każda z postaci ma własną różdżkę, a w namiocie znajdują się: łóżko, dwa kubki, mała półka i butelka z eliksirem. • Do zestawu dołączona jest wyścigowa miotła Harry’ego Błyskawica, kamienista scenka ze złotym jajem oraz łańcuch do przywiązania smoka. • Rogogon węgierski z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 7 cm wysokości, 27 cm długości i 34 cm szerokości. • Zamknięty namiot ma ok. 7 cm wysokości, 10 cm szerokości i 7 cm głębokości. • Otwarty namiot ma ok. 7 cm wysokości, 14 cm szerokości i 5 cm głębokości.