Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75965 Powrót Voldemorta™

75965

Nowy produkt

Zbuduj z klocków przygodę Harry’ego Pottera na cmentarzu, podczas której nagle pojawia się Voldemort™!

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 184

78,99 zł brutto

-11,00 zł

89,99 zł brutto

Więcej informacji

Zwróć Voldemortowi™ jego magiczne moce, a potem pomóż Harry’emu wymknąć się z łap złego czarnoksiężnika! Peter Pettigrew użył pucharu Turnieju Trójmagicznego jako świstokliku, aby pomóc Voldemortowi przenieść Harry’ego Pottera™ na upiorne cmentarzysko i uwięzić go w nagrobku Toma Riddle'a. Zmieszaj w kotle odpowiednią miksturę i pociągnij za dźwignię z klocków, by natychmiast pojawił się Lord Voldemort! Czy Harry da radę umknąć Mrocznemu Lordowi i jego wiernemu śmierciożercy? To zależy od Ciebie — odtwórz tę emocjonującą scenę z filmu „Harry Potter i czara ognia™” i zdecyduj!

• W zestawie są cztery minifigurki: Harry Potter™ z różdżką w stroju z Turnieju Trójmagicznego, Lord Voldemort™ z różdżką, Peter Pettigrew z różdżką oraz śmierciożerca. • W tym zestawie konstrukcyjnym dzieci znajdą znane z filmu „Harry Potter™ i czara ognia” cmentarzysko Little Hangleton z roślinnością i nagrobkami. • Pociągnij za dźwignię z klocków, by podnieść do pionu figurkę Voldemorta™ ukrytą pod powierzchnią gruntu. • W zestawie są też akcesoria: kocioł, kość, sztylet i puchar Turnieju Trójmagicznego. • Zestaw LEGO® Harry Potter ™ ma ok. 10 cm wysokości, 17 cm szerokości i 14 cm głębokości.