Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

21315 Wyskakująca książka

21315

Nowy produkt

Wiek 12-16
Ilość elementów 859

269,00 zł brutto

-50,99 zł

319,99 zł brutto

Więcej informacji

Przypomnij sobie dwie klasyczne baśnie dzięki książce rozkładance LEGO®!
Zbuduj pierwszą książkę rozkładankę z klocków LEGO® i zobacz, jak ożywają klasyczne baśnie o Czerwonym Kapturku oraz Jasiu i magicznej fasoli. Rozłóż książkę, a Twoim oczom ukaże się urocza chatka babci Kapturka z otwieranymi drzwiami i wnętrzem, w którym razem z bliskimi możesz odtworzyć tę niezapomnianą historię. Czy Czerwony Kapturek rozpozna swoją babcię w piżamie? A może to wilk w przebraniu? Potem wymień scenę i wdrap się razem z mikrofigurką Jasia po łodydze fasoli do zamku olbrzyma. Podczas szukania w nim skarbów miej jednak oko na głodną minifigurkę gospodarza!

• W komplecie cztery nowe minifigurki LEGO® (nowości na listopad 2018 r.): Czerwony Kapturek, babcia, wilk i olbrzym, a do tego nowa mikrofigurka (nowość na listopad 2018 r.): Jaś. • Pierwsza książka rozkładanka w historii LEGO® przedstawia dwie baśnie: Czerwonego Kapturka oraz Jasia i magiczną fasolę. • Zbuduj model i ustaw go na półce lub stwórz własne sceny z dwóch baśni w tym twórczym zestawie. • Z klocków w tym zestawie LEGO® Ideas możesz zbudować sceny z obu baśni naraz, a nawet stworzyć własną. • Do zestawu dołączona jest broszura z instrukcjami budowania, krótką historią książek rozkładanek, krótką historią obu baśni oraz informacjami o fanach, którzy zaprojektowali ten wspaniały zestaw, a także projektantach LEGO®, którzy nad nim pracowali. • Zamknięta książka rozkładanka ma ok. 20 cm długości i 13 cm szerokości, a otwarta ok. 28 cm szerokości.