Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

10732 Punkt serwisowy Guido i Luigiego

10732

Nowy produkt

Pobaw się z Guido i Luigim w ich punkcie serwisowym z filmu „Auta 3” wytwórni Disney/Pixar. Zestaw zawiera wąż do sprężonego powietrza, kanister benzyny i zapasową oponę, a także dwa łatwe do zbudowania samochodziki LEGO® Juniors.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 4-99
Ilość elementów 75

36,00 zł brutto

-3,99 zł

39,99 zł brutto

Więcej informacji

Rozerwij się w punkcie serwisowym Guido i Luigiego!

Pobaw się z dobrodusznym Guido i jego najlepszym przyjacielem Luigim w punkcie serwisowym, gdy czekają na przyjazd samochodów wyścigowych. Dołącz do zabawnego świata filmu „Auta 3” wytwórni Disney/Pixar. Pobaw się wężem do sprężonego powietrza, kanistrem benzyny i zapasową oponą — ale nie zapomnij wystawić tabliczki z numerem 95, jeśli zauważysz samochód wyścigowy zbliżający się do Twojego punktu serwisowego!

• W zestawie samochodziki z filmu „Auta 3” wytwórni Disney/Pixar do zbudowania: Guido i Luigi. • Zestaw zawiera punkt serwisowy do zbudowania z obracającą się tabliczką z numerem 95. • Łatwe do zbudowania modele składają się z dużych elementów, a proste instrukcje montażu pozwalają dzieciom szybko zabrać się do budowania i zabawy. • Akcesoria: wąż do sprężonego powietrza, kanister benzyny i zapasowa opona. • Oba samochodziki mają ok. 4 cm wysokości, 4 cm długości i 3 cm szerokości. • Punkt serwisowy ma ok. 7 cm wysokości, 7 cm szerokości i 7 cm głębokości, a po wystawieniu tabliczki z numerem 95 ma ok. 11 cm szerokości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: