Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

76114 Mechaniczny pająk Spider-Mana

76114

Nowy produkt

Wiek 7-14
Ilość elementów 418

149,00 zł brutto

-30,99 zł

179,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj pająka Spider-Mana i odzyskaj skradzione diamenty!
Uwaga! Sęp i Sandman obrabowali jubilera w centrum miasta i uciekają z diamentami! Pokrzyżuj ich plany razem ze Spider-Manem, futurystycznym Spider-Manem 2099 oraz mechanicznym pająkiem Spider-Mana. Ostrzelaj przestępców pajączkami i pajęczynami z łazika. Uważaj na ogromny, piaskowy młot Sandmana i strąć Sępa na ziemię bronią zrobioną z pajęczyny. Pochwyć złodziei i znajdź diamenty, które ukryli w piaskowej bazie!

• W zestawie cztery minifigurki (nowości na grudzień 2018 r.): Spider-Man, Spider-Man 2099, Sęp i Sandman. • Mechaniczny pająk Spider-Mana ma kokpit z miejscem na minifigurkę, osiem nóg, które pełzają po poruszeniu modelu, dwa miotacze klocków oraz miotacz, z którego można strzelać pajączkami lub pajęczyną. • Do tego zestaw zawiera zbudowaną z klocków, otwieraną bazę piaskową Sandmana z trzema skradzionymi diamentami w środku, przezroczystą kopułę z diamentem w środku oraz skrzydła Sępa do zbudowania. • W tym zestawie konstrukcyjnym LEGO® dla dzieci znajdziesz dziewięć nowych klocków (nowość na grudzień 2018 r.) przedstawiających pajęczynę, które można doczepić do modeli, minifigurek i broni. • Broń: miotacz klocków Sępa i piaskowy młot Sandmana do zbudowania. • Mechaniczny pająk Spider-Mana do zbudowania ma ok. 8 cm wysokości, 22 cm długości i 15 cm szerokości.