Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)
Obniżka! 70828 Autobus imprezowy Zobacz większe

70828 Autobus imprezowy

70828

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 9-16
Ilość elementów 1024

339,00 zł brutto

-90,99 zł

429,99 zł brutto

Więcej informacji

Czas na zabawę w autobusie imprezowym!
Wyrusz z Dyskotekową Kicią, Tempo, Melody i Zeberem na zwariowaną wycieczkę Autobusem imprezowym. Posadź Zebera za kierownicą. Otwórz dach i boki zabawnego autobusu, rozłóż głośniki i kulę dyskotekową i rozkręć imprezę! Napij się koktajlu, włącz światła dyskotekowe, a potem zaprezentuj swoje umiejętności taneczne na parkiecie.

• W zestawie minifigurka THE LEGO® MOVIE 2™ Dyskotekowa Kicia (nowość na styczeń 2019 r.), minilaleczki Tempo i Melody oraz zbudowana z klocków postać z filmu LEGO® PRZYGODA 2™: Zeber. • Autobus imprezowy ma otwieraną kabinę, w której zmieści się figurka Zebera, dwa rozkładane głośniki, świecący klocek LEGO® do oświetlenia obrotowego parkietu oraz składaną kulę dyskotekową z przezroczystych klocków, a w środku znajdują się dwa koktajle i mikrofon. Dodatkowo dach i boki pojazdu można otworzyć, by łatwiej dostać się do środka. • Ten kolorowy zestaw konstrukcyjny pozwoli odtworzyć zabawne sceny z filmu LEGO® PRZYGODA 2™. • Autobus imprezowy ma ok. 24 cm wysokości, 30 cm długości i 23 cm szerokości. • Zeber ma ok. 8 cm wysokości.