Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

70679 Ultrasmok

70679

Nowy produkt

Leć do walki z wojownikami ninja Lloydem i Wu na grzbiecie Ultrasmoka!

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 9-16
Ilość elementów 951

329,00 zł brutto

-70,99 zł

399,99 zł brutto

Więcej informacji

Czy Lord Garmadon, Pythor, Spitta i Lasha poradzą sobie w starciu z Ultrasmokiem? Przekonaj się! Wskocz do kokpitu razem z Zielonym Ninja Lloydem i Wu i lećcie do walki. Rozwiń ogromne skrzydła smoka, machnij jego ogonem i wystrzel miotaczami klocków zamontowanymi na jego czterech głowach. Ultrasmok należy do Zielonego Ninja i włada wszystkimi czterema żywiołami: ogniem, lodem, błyskawicą i ziemią. Złoczyńcy nie mają żadnych szans!

• W zestawie sześć minifigurek LEGO® NINJAGO®: ninja Lloyd i Wu oraz Lord Garmadon, Spitta, Lasha i Pythor. • Ultrasmok ma kokpit z miejscem na dwie minifigurki i tron dla Lloyda, uchwyt ułatwiający latanie i zabawę, rozkładane skrzydła, cztery głowy (każda innego żywiołu) z miotaczami klocków i kłapiącymi szczękami, machający ogon i ruchome kończyny. • Podnieś czterogłowego smoka za uchwyt, by rozłożyć mu skrzydła i wzbić się do lotu! • Broń: dwie złote katany ninja Lloyda z serii LEGO® NINJAGO®, kij bo Wu, cztery srebrne katany Lorda Garmadona, włócznia Spitty, nóż motylkowy Lashy oraz krótki sztylet Wężona Pythora. • Seria LEGO® NINJAGO® Legacy to nowe wersje popularnych zestawów LEGO NINJAGO z poprzednich sezonów serialu telewizyjnego NINJAGO Mistrzowie Spinjitzu, które w nowy sposób przedstawiają kultowe konflikty. • Model ma ok. 20 cm wysokości, 55 cm długości i 44 cm szerokości.