Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

70681 Potęga Spinjitzu — Lloyd

70681

Nowy produkt

Przewróć stojaki spinnerem ninja z zestawu Potęga Spinjitzu — Lloyd!

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 70

39,00 zł brutto

-5,99 zł

44,99 zł brutto

Więcej informacji

Poznaj potęgę Spinjitzu z Lloydem FS w tym ciekawym zestawie konstrukcyjnym ze świata LEGO® NINJAGO®! Załóż Zielonemu Ninja Lloydowi Garmadonowi kaptur Zakazanego Spinjitzu. Ustaw go w spinnerze tornado i naciśnij wyrzutnię, by zobaczyć, jak wystrzela przed siebie z zawrotną prędkością. Czy potrafisz przewrócić lodowe stojaki z odrażającymi pająkami i złotym mieczem na szczycie? Stwórz własne ciekawe wyzwania Spinjitzu i zmierz się z przyjaciółmi. W zabawie spinnerem NINJAGO nie ma żadnych reguł, więc wykaż się pomysłowością i udowodnij wszystkim, że jesteś prawdziwym ninja!

• W zestawie kolekcjonerska minifigurka Lloyda FS (nowość na czerwiec 2019 r.) z „silniejszym” kapturem. • Zestaw ze spinnerem ninja LEGO® NINJAGO® zawiera spinner tornado Lloyda (nowość na czerwiec 2019 r.), wyrzutnię złożoną z klocków oraz trzy „lodowe” stojaki ze złotym mieczem i dwiema figurkami pająków. • Umieść minifigurkę w spinnerze tornado i ustaw na wyrzutni, po naciśnięciu której postać wystrzeli przed siebie w kierunku celu. • Dzieci mogą wymyślać własne zadania Spinjitzu i współzawodniczyć z przyjaciółmi w tym pełnym akcji zestawie konstrukcyjnym. • Zestawy LEGO® NINJAGO® 70682 Potęga Spinjitzu — Jay, 70683 Potęga Spinjitzu — Zane oraz 70684 Potęga Spinjitzu — Kai kontra samuraj pozwolą urządzać jeszcze wspanialsze pokazy potęgi Spinjitzu. • W tym emocjonującym zestawie konstrukcyjnym LEGO® dla dzieci odtworzysz efekt tornado ninja znany z serialu telewizyjnego NINJAGO®. • Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny dla fanów NINJAGO®. • Wyrzutnia z doczepionym spinnerem ma ok. 5 cm wysokości, 3 cm szerokości i 8 cm głębokości.