Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75884 Ford Mustang Fastback z 1968 r.

75884

Nowy produkt

Zrób parę szybkich okrążeń za kierownicą klasycznego Forda Mustanga Fastback z roku 1968 w wersji LEGO® Speed Champions. Model ma realistyczne zdobienia i kabinę, w której możesz posadzić dołączoną do zestawu minifigurkę kierowcy wyścigowego. W pudełku znajdziesz też tablicę czasów.

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 183

62,00 zł brutto

-7,99 zł

69,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj model Forda Mustanga Fastback z roku 1968, by ścigać się lub pochwalić przed znajomymi!
Czas na wyścigi klasyków z Fordem Mustangiem Fastback z roku 1968, którego wraz z tablicą czasów znajdziesz w zestawie LEGO® Speed Champions. Zbuduj z klocków tej przepiękny model, posadź kierowcę w kabinie i przygotuj się do akcji. Możesz zaprosić przyjaciół i zorganizować wyścigi. Niech wygra najszybszy!

• Zestaw zawiera klasyczną minifigurkę kierowcy wyścigowego Forda. • Ford Mustang Fastback model 1968 jest gotowy do wyścigu! Pojazd w wyścigowych kolorach ma kabinę z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną szybę przednią, koła z gumowymi oponami oraz złote felgi. Zdobią go przezroczyste „światełka”, nalepki z wyścigowymi grafikami oraz realistyczne detale. • Zdejmij przednią szybę i posadź minifigurkę w kabinie. • W zestawie jest także „tablica czasów” do zbudowania z cyfrowym wyświetlaczem i naklejkami z logo Forda. • W zestawie znajdziesz również kask kierowcy wyścigowego Forda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: