Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75894 1967 Mini Cooper S Rally oraz 2018 MINI John Cooper Works Buggy

75894

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 8-14
Ilość elementów 481

189,00 zł brutto

-40,99 zł

229,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj dwa modele MINI i urządź niezapomniany rajd samochodowy!
Klasyczny samochód rajdowy kontra nowoczesny! Który wygra? Przekonaj się w zestawie LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally oraz 2018 MINI John Cooper Works Buggy! Wskakuj do kokpitu ulubionego auta i pędź przed siebie. Zawieszenie modelu MINI John Cooper Works Buggy pozwoli Ci pokonać nawet najtrudniejszy teren. Na dachu Mini Coopera znajdziesz zapasowe opony, jeśli przypadkiem złapiesz gumę w trasie. W czasie pit stopu możesz podnieść samochód na podnośniku i naprawić silnik narzędziami, zanim rzucisz się z powrotem w wir wyścigu. Czy uda Ci się przejechać linię mety przed współzawodnikiem i odnieść historyczne zwycięstwo?

• W zestawie cztery minifigurki: kierowca Mini Cooper S Rally, kierowca MINI John Cooper Works Buggy, porządkowy i mechanik. • 1967 Mini Cooper S Rally to rasowe auto wyścigowe do zbudowania z klocków. Pojazd w wyścigowych kolorach ma kabinę z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną przednią szybę, koła z gumowymi oponami, bagażnik na dachu z dwiema zapasowymi oponami i inne realistyczne detale. Do tego zdobią go naklejki z wyścigowymi motywami i przezroczyste klocki przedstawiające światełka. • 2018 MINI John Cooper Works Buggy to szybka wyścigówka do zbudowania z klocków. Pojazd w wyścigowych kolorach ma kabinę z miejscem dla minifigurki, zdejmowaną przednią szybę, koła z gumowymi oponami, zawieszenie i inne realistyczne detale. Do tego zdobią go naklejki z wyścigowymi motywami i przezroczyste klocki przedstawiające światełka. • Zdejmij przednie szyby i posadź minifigurki w kabinach. • Stacja serwisowa wyposażona jest w stojaki na narzędzia, podnośnik samochodowy do zbudowania, dwie otwierane szafki na narzędzia na kółkach, leżankę monterską z kółkami i dodatkowe akcesoria, takie jak dwa ekrany telewizyjne, szyld z napisem „MINI”, puchar, kanister paliwa, aparat fotograficzny, flaga i różne narzędzia. • Umieść samochód na podnośniku i skorzystaj z leżanki monterskiej, by zajrzeć pod spód. • Akcesoria: kask dla każdego z kierowców, czapka porządkowego i flaga w kratkę. • 1967 Mini Cooper S Rally ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 4 cm szerokości. • 2018 MINI John Cooper Works Buggy ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 7 cm szerokości. • Stacja serwisowa ma ok. 13 cm wysokości, 30 cm szerokości i 12 cm głębokości.