Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car i Jaguar I-PACE eTROPHY

76898

Nowy produkt

Te dwie superfajne, szczegółowe repliki samochodów z wyścigów Formuła E i I-PACE eTROPHY to dla dzieci okazja, by zorganizować własne zawody.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 8-14
Ilość elementów 565

159,00 zł brutto

-30,99 zł

189,99 zł brutto

Więcej informacji

Dwie repliki samochodów Jaguar z wyścigów Formuła E i I-PACE eTROPHY
Zbuduj dwa fantastyczne modele LEGO® Speed Champions i urządź wyścigi! Który z nich okaże się szybszy, gdy Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 zmierzy się z Jaguarem I-PACE eTROPHY? Ścigamy się ekologicznie! Dodaj gazu i popędź w stronę mety, walcząc o każdy zakręt i prostą! Który samochód elektryczny okaże się zwycięzcą?

• Niesamowity zestaw konstrukcyjny, a w nim dwie repliki samochodów Jaguar z wyścigów Formuły E oraz I-PACE eTROPHY z wieloma realistycznymi detalami. To idealny prezent LEGO® dla tych, którzy lubią budować zabawkowe samochody i wymyślać dla nich własne emocjonujące historie. • Oprócz modeli LEGO® samochodów Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 oraz Jaguar I-PACE eTROPHY w zestawie są też dwie minifigurki w kombinezonach wyścigowych i linia startu z trzema „sygnałami świetlnymi”, która przyda się przy urządzaniu wyścigów. • Od stycznia 2020 r. samochody z zestawów LEGO Speed Champions są o 25% większe niż dawniej. Zabawkowe samochodziki Jaguar będą świetnym uzupełnieniem kolekcji, ale można ich też użyć do organizacji własnych, domowych mistrzostw. • Zestaw przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat zawiera 564 elementy, a jego zbudowanie będzie naprawdę satysfakcjonującym wyzwaniem. Gotowymi modelami można bawić się samemu lub urządzić ekscytujące zawody w gronie przyjaciół. • Oba zabawkowe samochody są na tyle małe, że można bawić się nimi w domu albo zabrać w podróż. Wymiary modelu Jaguar I-PACE eTROPHY: ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości. • Zestaw nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą wyobraźnię, a to znaczy, że nie trzeba zjeżdżać do pit stopu! • W zestawie znajdują się łatwe do zrozumienia instrukcje, które pomogą Ci szybko ukończyć budowę obu modeli LEGO®. • Zestawy LEGO® Speed Champions z kolekcjonerskimi modelami pozwolą fanom zbudować pomniejszone repliki ulubionych maszyn wyścigowych i organizować zawody, dzięki którym poczują emocje towarzyszące wyścigom. • Klocki LEGO® od 1958 r. niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. • Te klocki i elementy LEGO® zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.