Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75190 Niszczyciel gwiezdny Najwyższego Porządku

75190

Nowy produkt

Zostań dowódcą floty w pancernym Gwiezdnym Niszczycielu Najwyższego Porządku z ośmioma miotaczami klocków i otwieranymi panelami pokrywającymi szczegółowe wnętrze. W zestawie jest też pięć minifigurek i dwie figurki droidów.

Więcej szczegółów

Wiek 9-16
Ilość elementów 1416

420,00 zł brutto

-279,99 zł

699,99 zł brutto

Więcej informacji

Zostań dowódcą floty w imponującym Gwiezdnym Niszczycielu Najwyższego Porządku!

Dołącz do przywódcy Najwyższego Porządku Snoke’a na pokładzie potężnego Gwiezdnego Niszczyciela. Strzelaj z miotaczy klocków, by pokonać wrogie statki, a potem podnieś panele i zajrzyj do środka. Windą dotrzesz do centrum dowodzenia Snoke’a, gdzie możesz wydawać rozkazy minihologramowi. Z mostka możesz wydać rozkazy flocie, a w sali konferencyjnej przygotować się do bitwy. Potem załaduj na pokład droidy i sprawdź stan statku ze sterowni. Gdy wszystko będzie gotowe do podróży, złap za uchwyt i ruszaj w hiperprzestrzeń!

• W zestawie pięć minifigurek: przywódca Najwyższego Porządku Snoke, oficer Najwyższego Porządku, sierżant szturmowców Najwyższego Porządku, szturmowiec Najwyższego Porządku, pilot wahadłowca Najwyższego Porządku oraz figurki droida BB-9E i droida medycznego do zbudowania. • Model ma uchwyt do przenoszenia, szczegółowy pancerz, osiem bocznych miotaczy klocków oraz silnik z tyłu. Podnieś górne panele i zajrzyj do szczegółowego wnętrza. Znajdziesz tam działającą windę do komnaty Snoke'a z figurką minihologramu, mostek z siedzeniami dla załogi, salę konferencyjną oraz korytarz prowadzący do sterowni ze szczegółowymi panelami kontrolnymi. • Broń: dwa blastery i dwa pistolety blasterowe. • Otwórz panele, by łatwiej dostać się do środka statku. • Podnieś windę i posadź Snoke'a w jego komnacie. • Model zawiera ponad 1400 klocków. • Statek ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 32 cm szerokości.