Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75240 Mysliwiec TIE™ Majora Vonrega

75240

Nowy produkt

Zbuduj model LEGO® Star Wars™ Myśliwiec TIE™ Majora Vonrega z serialu animowanego „Gwiezdne wojny: Ruch Oporu”.

Więcej szczegółów

Wiek 8-14
Ilość elementów 496

279,00 zł brutto

-50,99 zł

329,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj model LEGO® Star Wars™ Myśliwiec TIE™ Majora Vonrega z serialu animowanego „Gwiezdne wojny: Ruch Oporu”.
Pomóż generał Lei, Kazowi Xiono i ich droidowi R1-J5 znanemu jako Bucket uciec przed majorem Vonregiem w imponującym myśliwcu TIE. Wytrop Rebeliantów razem z majorem, a potem przesuń przełącznik w obie strony, by wystrzelić ze sprężynowych działek. Na koniec pomóż złoczyńcy wyskoczyć z kokpitu i dogonić wrogów!

• W zestawie trzy minifigurki LEGO® Star Wars™: major Vonreg, Kaz Xiono i generał Leia, a także Bucket (R1-J5). • Myśliwiec TIE do zbudowania z serii LEGO® Star Wars™ ma otwierany kokpit z miejscem na minifigurkę pilota, specjalną, czarno-czerwoną kolorystykę oraz dwa sprężynowe działka, które można uruchomić, przesuwając przełącznik w lewo i w prawo. • W zestawie są także trzy pistolety blasterowe. • Nowe elementy to hełm majora Vonrega, włosy Kaza oraz odlewane części prawego i lewego skrzydła w rozmiarze 4x6 (nowości na kwiecień 2019 r.). • Na pokładzie kosmicznego myśliwca możesz odgrywać ciekawe misje z serialu telewizyjnego „Gwiezdne wojny: Ruch Oporu”. • Statek kosmiczny do zbudowania z serii LEGO® Star Wars™ ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm długości i 18 cm szerokości.