Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75241 Obrona Bazy Echo™

75241

Nowy produkt

Zbuduj ciekawy zestaw konstrukcyjny do zabawy przedstawiający bitwę o Hoth z serii LEGO® Star Wars™!

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 8-14
Ilość elementów 504

229,00 zł brutto

-50,99 zł

279,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj ciekawy zestaw konstrukcyjny do zabawy przedstawiający bitwę o Hoth z serii LEGO® Star Wars™!
Przygotuj się na zawody strzeleckie ze znajomymi w zestawie LEGO® Star Wars™ Obrona Bazy Echo™. Zbuduj bramę wjazdową do bazy Rebeliantów, wieżę z blasterem, okop i maszynę kroczącą. Potem ustaw na pozycji żołnierzy Rebelii i szturmowców śnieżnych, załaduj pociski do miotaczy, wyceluj i traf w tarcze przeciwnika. Czy uda Ci się przewrócić maszynę kroczącą na ziemię, zanim przebije się przez bramę i wtargnie do bazy Echo? Wynik bitwy o Hoth zależy wyłącznie od Ciebie!

• W zestawie pięć minifigurek LEGO® Star Wars™: dwóch szturmowców śnieżnych i trzech żołnierzy Rebelii. • Ten model do zbudowania składa się z bramy wjazdowej do bazy Rebeliantów, wieży z blasterem, fragmentu okopu z droidem zwiadowczym oraz maszyny kroczącej Imperium. Każda strona walki ma trzy tarcze strzelnicze do trafienia. • W tym zestawie konstrukcyjnym są też dwa miotacze i cztery pociski do nich. • Tocz wciągające bitwy LEGO® Star Wars™ ze znajomymi lub rodziną — komu uda się trafić wszystkie tarcze przeciwnika i pokonać go? • Po trafieniu czerwonych tarcz szturmowcy śnieżni zostaną wyrzuceni w powietrze, a maszyna krocząca przewróci się na ziemię. Po trafieniu niebieskich tarcz żołnierze Rebelii zostaną wyrzuceni w powietrze, a brama wjazdowa się otworzy. • Rozgrywaj emocjonujące walki z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje” za pomocą tego ciekawego zestawu z serii LEGO Star Wars™. • Brama wjazdowa z wieżą ma ok. 10 cm wysokości, 25 cm szerokości i 10 cm głębokości. • Maszyna krocząca do zbudowania ma ok. 13 cm wysokości, 15 cm długości i 7 cm szerokości.