Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75243 Slave I™ - edycja rocznicowa

75243

Nowy produkt

Zbuduj specjalny, kolekcjonerski zestaw na 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™. Model przedstawia statek Slave I Boby Fetta z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 10-16
Ilość elementów 1007

499,00 zł brutto

-70,99 zł

569,99 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj specjalny, kolekcjonerski zestaw na 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™. Model przedstawia statek Slave I Boby Fetta z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”.
Zbuduj prywatny statek Boby Fetta, Slave I, i wybierz się w podróż po galaktyce LEGO® Star Wars™ w poszukiwaniu uciekinierów! Chwyć statek wygodnie za uchwyt. Pociągnij przyciski na wierzchu statku, by wystrzelić ze sprężynowych działek. Potem załaduj na pokład Hana Solo zamrożonego w karbonicie i dostarcz go Jabbie, by odebrać zapłatę. Tak wygląda kolejny emocjonujący dzień z życia łowcy nagród!

• W zestawie cztery minifigurki LEGO® Star Wars™: Boba Fett, Han Solo, Zuckuss oraz 4-LOM, a do tego dodatkowa minifigurka księżniczki Lei na podstawce z logo 20. rocznicy serii. • Statek Slave I z serii LEGO® Star Wars™ ma kokpit z podnoszoną szybą i miejscem na minifigurkę w środku, samopoziomujące siedzenie w kokpicie oraz skrzydła boczne, uchwyt do przenoszenia, osobne przełączniki do uruchamiania dwóch działek sprężynowych, obracające się działka oraz zamykany luk z tyłu, w którym można przewieźć Hana Solo zamrożonego w karbonicie. • Trzy blastery, pistolet blasterowy Hana Solo i oryginalny pistolet blasterowy księżniczki Lei umożliwią pomysłową zabawę zestawem. • Minifigurka księżniczki Lei stanowi wierne odwzorowanie oryginalnej wersji z 2000 r. i ozdobiona jest logo 20. rocznicy serii. • Nowe elementy to między innymi odlewana głowa Zuckussa oraz lewe i prawe klocki w rozmiarze 3x3 i kolorze szarym (nowości na kwiecień 2019 r.). • Połączone podstawki minifigurek ze specjalnej edycji na 20. rocznicę serii LEGO® Star Wars™ będą świetną dekoracją. • Ten model do zbudowania będzie świetnym prezentem dla budowniczych LEGO® Star Wars™ w wieku co najmniej 9 lat. • Model konstrukcyjny Slave I ma ok. 13 cm wysokości, 29 cm długości i 31 cm szerokości.