Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75246 Działo na Gwieździe Śmierci

75246

Nowy produkt

Odegraj ekscytującą scenę LEGO® Star Wars™ na pokładzie Gwiazdy Śmierci

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 159

79,00 zł brutto

-10,99 zł

89,99 zł brutto

Więcej informacji

Razem z Obi-Wanem Kenobim wybierz się na niebezpieczną misję na pokładzie olbrzymiej Gwiazdy Śmierci. Pomóż mu przekraść się cichaczem obok strzelca Gwiazdy Śmierci i unieruchomić promień przyciągający, nim ktoś go zauważy. Potem razem z bohaterem Jedi pokonajcie strzelca, zanim ten zdąży wystrzelić z potężnego działa laserowego. W tej odlotowej scenie z filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja” los galaktyki LEGO® Star Wars™ spoczywa w Twoich rękach!

• W zestawie minifigurki LEGO® Star Wars™: Obi-Wan Kenobi i strzelec Gwiazdy Śmierci. • Model LEGO® Działo na Gwieździe Śmierci, stworzony w oparciu o kluczową scenę z pierwszego filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja” zawiera wieżę kontrolną z promieniem przyciągającym oraz obrotowe i podnoszone działo laserowe wyposażone w sprężynowe działka i miejsce na przyczepienie pocisków. • Broń: niebieski miecz świetlny Obi-Wana Kenobiego i pistolet blasterowy strzelca Gwiazdy Śmierci. • Produkt z serii LEGO® Star Wars™ to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu prezent ze świata „Gwiezdnych wojen” na każdą okazję. • Zestaw konstrukcyjny inspirowany pierwszym filmem z serii Star Wars™ ma ok. 9 cm wysokości, 16 cm szerokości i 11 cm głębokości.