Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

42098 Laweta

42098

Nowy produkt

Zbuduj lawetę z zestawu LEGO® Technic i odkryj jej realistyczne funkcje!

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 2493

598,99 zł brutto

-101,00 zł

699,99 zł brutto

Więcej informacji

Laweta LEGO® Technic może sprawnie przewieźć wiele samochodów. Ta realistyczna zabawkowa ciężarówka z odłączaną naczepą ma klasyczne czerwone, szare i czarne kolory, naklejki z detalami oraz mnóstwo cech i funkcji, które upodabniają ją do pierwowzoru. Pokłady samochodowe oraz tylna rampa podnoszą się i opuszczają, aby umożliwić łatwy wjazd na górny i dolny poziom. Samochody można także zablokować w pozycji umożliwiającej bezpieczny transport. Odchylana kabina kierowcy daje z kolei dostęp do szczegółowo ukazanego silnika V6 z ruchomymi tłokami. W zestawie znajdziesz także fajny, niebieski samochód z działającym układem kierowniczym i silnikiem V8. Laweta pod względem skali jest zgodna z modelem Chevroleta Corvette ZR1z zestawu 42093, więc możesz wjechać nim na platformę i ruszać w trasę! Zamiast lawety możesz także zbudować ciężarówkę i samochody pokazowe LEGO Technic.

• Laweta ma ruchome pokłady samochodowe oraz tylną rampę do załadunku i rozładunku samochodów. Pojazdy można także zablokować na czas transportu, a kabina kierowcy odchyla się, odsłaniając silnik V6 z mnóstwem detali i ruchomymi tłokami. • W zestawie jest też niebieski samochód z działającą kierownicą i silnikiem V8 z ruchomymi tłokami. • Model lawety jest utrzymany w klasycznej, czerwono-szaro-czarnej kolorystyce, a w komplecie jest też arkusz naklejek przedstawiających dodatkowe detale. • Opuść pokład, wstaw samochody, włącz blokadę transportową i ruszaj w drogę! • Ta zabawka LEGO® Technic będzie dla małych konstruktorów LEGO wprowadzeniem do podstaw inżynierii. Realistyczne cechy i funkcje zapewnią wiele godzin zabawy i zapoznawania się z konstrukcją modelu. •Laweta jest pod względem skali zgodna z modelem Chevroleta Corvette ZR1 z zestawu 42093 LEGO® Technic, co daje jeszcze większe możliwości zabawy! • Wymiary lawety: ok. 22 cm wysokości, 86 cm długości i 13 cm szerokości. • Wymiary niebieskiego samochodu: ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 12 cm szerokości. • Ciężarówka LEGO Technic i samochody pokazowe mają ok. 14 cm wysokości, 87 cm długości i 15 cm szerokości.