Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

75157 AT-TE Kapitana Rexa

Używane

Zestaw używany, po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.
Maszyną kroczącą AT-TE to kroczący dom Rexa i jego towarzyszy — komandorów Gregora i Wolffe'a znany z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebels.

Więcej szczegółów

Wiek 9-16
Ilość elementów 972

360,00 zł brutto

-240,00 zł

600,00 zł brutto

Więcej informacji

Maszyną kroczącą AT-TE to kroczący dom Rexa i jego towarzyszy — komandorów Gregora i Wolffe'a znany z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebels.


Dostępny do sprzedaży zestaw można obejrzeć i sprawdzić jego stan techniczny w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205). 

Przed podjęciem decyzji o zakupie istnieje także możliwość wypożyczenia tego zestawu do domu i sprawdzenia jego kompletności oraz stanu technicznego.
Opłata za wypożyczenie zestawu wynosi 70zł za tydzień plus kaucja zwrotna równa cenie sprzedaży.

Uwaga!
Wypożyczenie zestawu nie obliguje do jego zakupu, a w przypadku podjęcia decyzji o zakupie, opłata za wypożyczenie zostanie zaliczona w poczet ceny nabycia.
Ze względu na możliwość wypożyczania, zestaw może nie być dostępny od ręki, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ustalenia terminu dostępności.

Pomóż Kapitanowi Rexowi powstrzymać Inkwizytora Imperium Piątego Brata wspomaganego przez szturmowca przed przejęciem kontroli nad jego mocno zmodyfikowaną maszyną kroczącą AT-TE. Ten znany z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebels pojazd jest kroczącym domem Rexa i jego towarzyszy — komandorów Gregora i Wolffe'a. Maszyna ma wysięgniki, drabiny, płyty pancerne, górne działo sprężynowe oraz otwieraną od góry sekcję tylną i otwierane tylne wrota. Zestaw zawiera 5 minifigurek. • W zestawie 5 minifigurek: Kapitan Rex, Komandor Gregor, Komandor Wolffe, Inkwizytor Imperium Piąty Brat i szturmowiec. • Obrotowe sprężynowe działo górne z zapasem amunicji, 2 wysięgniki, 4 drabiny, ruchome nogi, otwierana kabina z miejscem dla minifigurki, otwierana do góry sekcja tylna, otwierane tylne wrota, 3 minifigurki klonów i wbudowany uchwyt do podnoszenia. • Obróć działo sprężynowe i otwórz ogień, by odpędzić Piątego Brata i szturmowca! • Opuść tylne wrota, by uzyskać dostęp do wnętrza. • Broń: 2 blastery, 2 karabiny blasterowe i miecz świetlny Piątego Brata. • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat. • Rozgrywaj własne wersje przygód z animowanego serialu telewizyjnego Star Wars Rebels. • Wymiary AT-TE Kapitana Rexa: 20 cm wysokości, 33 cm długości i 25 cm szerokości.