Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

42080 Maszyna leśna

Używane

Zestaw używany, po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.
Oczyść teren maszyną leśną!

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 1003

500,00 zł brutto

-100,00 zł

600,00 zł brutto

Więcej informacji

Oczyść teren maszyną leśną!


Dostępny do sprzedaży zestaw można obejrzeć i sprawdzić jego stan techniczny w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205). 

Przed podjęciem decyzji o zakupie istnieje także możliwość wypożyczenia tego zestawu do domu i sprawdzenia jego kompletności oraz stanu technicznego.
Opłata za wypożyczenie zestawu wynosi 80zł za tydzień plus kaucja zwrotna równa cenie sprzedaży.

Uwaga!
Wypożyczenie zestawu nie obliguje do jego zakupu, a w przypadku podjęcia decyzji o zakupie, opłata za wypożyczenie zostanie zaliczona w poczet ceny nabycia.
Ze względu na możliwość wypożyczania, zestaw może nie być dostępny od ręki, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ustalenia terminu dostępności.

Ciesz się satysfakcją z budowania i zabawy, jaką zapewnia zestaw LEGO® Technic 42080 Maszyna leśna. Ta szczegółowa replika prawdziwej maszyny wyposażona jest w mnóstwo realistycznych funkcji: działające zawieszenie, przegubowy układ kierowniczy oraz wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew. Włącz dołączony silnik LEGO Power Functions, by uruchomić zaawansowany system pneumatyczny do obsługi zmechanizowanego wysięgnika i chwytaka. Kabinę kierowcy możesz obrócić, by umożliwić przesuwanie wysięgnika pod kątem większym niż 180°. Ten zaawansowany zestaw konstrukcyjny 2 w 1 zawiera dwa pnie drzew do zbudowania. Można go też przerobić na wytrzymałą ładowarkę do drewna. • W komplecie silnik LEGO® Power Functions i zaawansowany system pneumatyczny do poruszania zmechanizowanym wysięgnikiem i chwytakiem. • Pojazd ma przegubowy układ kierowniczy, działające zawieszenie, wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew oraz dużą obrotową kabinę kierowcy. • Otwórz przyczepę, by dostać się do dużego silnika LEGO® Power Functions. • Włącz zaawansowany system pneumatyczny obsługujący wysięgnik i chwytak, by podnieść pnie drzew. Potem obróć kabinę kierowcy, by nie ograniczać swoich ruchów do 180°. • Model zbudowany jest z zielonych, białych, czarnych, szarych, czerwonych i żółtych klocków. • Ten zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. • Model typu 2 w 1: można go przebudować na ładowarkę do drewna. • Maszyna leśna ze złożonym wysięgnikiem ma ok. 18 cm wysokości, 35 cm długości i 13 cm szerokości. • Ładowarka do drewna ma ok. 17 cm wysokości, 35 cm długości i 13 cm szerokości.