Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205)

42070 Terenowy holownik 6x6

Używane

Zestaw używany, po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.
Ujarzmij moc potężnego terenowego holownika 6x6!

Więcej szczegółów

Wiek 10-16
Ilość elementów 1862

800,00 zł brutto

-390,00 zł

1 190,00 zł brutto

Więcej informacji

Ujarzmij moc potężnego terenowego holownika 6x6!


Dostępny do sprzedaży zestaw można obejrzeć i sprawdzić jego stan techniczny w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205). 

Przed podjęciem decyzji o zakupie istnieje także możliwość wypożyczenia tego zestawu do domu i sprawdzenia jego kompletności oraz stanu technicznego.
Opłata za wypożyczenie zestawu wynosi 150zł za tydzień plus kaucja zwrotna równa cenie sprzedaży.

Uwaga!
Wypożyczenie zestawu nie obliguje do jego zakupu, a w przypadku podjęcia decyzji o zakupie, opłata za wypożyczenie zostanie zaliczona w poczet ceny nabycia.
Ze względu na możliwość wypożyczania, zestaw może nie być dostępny od ręki, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ustalenia terminu dostępności.

Spiesz na pomoc innym pojazdom w całkowicie zdalnie sterowanym terenowym holowniku 6x6. Ten realistyczny model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z niebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. Funkcje zdalnego sterowania obejmują jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. Zestaw można przebudować na pojazd badawczy, więc zapewnia on podwójną dawkę zabawy. • Zestaw zawiera elementy LEGO® Power Functions: duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, odbiornik i pilot zapewniający szereg funkcji zdalnego sterowania, w tym jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. • Model ma również duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. • Holownik składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów. • Włącz silniki LEGO® Power Functions i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. • Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic. • Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. • Model przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. • Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu. • Model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd badawczy. • Terenowy holownik 6x6 z podniesionym wysięgnikiem i wysuniętymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 63 cm długości i 37 cm szerokości, a po opuszczeniu wysięgnika i złożeniu podpór ma ok. 26 cm wysokości i 20 cm szerokości. • Model B ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm długości i 23 cm szerokości.