Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego Creator Expert 

Jest 10 produktów.

Zestawy Lego Creator Expert obejmują szczegółowe modele, w tym modułowe budynki, wesołe miasteczka i pojazdy. Pobudzają wyobraźnię, przenoszą w nowy wymiar tworzenia i poprawiają humor. Klocki z tej serii przeznaczone są dla nieco starszych miłośników budowania. Zachwycą jednak nie tylko młodzież, ale również wytrawnych kolekcjonerów. Układanie ...

Zestawy Lego Creator Expert obejmują szczegółowe modele, w tym modułowe budynki, wesołe miasteczka i pojazdy. Pobudzają wyobraźnię, przenoszą w nowy wymiar tworzenia i poprawiają humor. Klocki z tej serii przeznaczone są dla nieco starszych miłośników budowania. Zachwycą jednak nie tylko młodzież, ale również wytrawnych kolekcjonerów. Układanie Lego Creator to zajęcie na długie godziny. Wymaga skupienia i koncentracji, ale daje niesamowitą radość. Na uwagę zasługuje fakt, że wybrane modele obsługują napęd LEGO Power Functions, co zapewnia moc atrakcji i sprawia, że obcowanie z serią to świetna zabawa oraz większe pole do popisu.

Radość tworzenia

Lądownik księżycowy, stadion, a może turbina wiatrowa? Z Lego Creator Expert możesz zostać budowniczym niesamowitych obiektów i budynków oraz spełniać marzenia przyszłego konstruktora maszyn. Fiat 500, Ford Mustang, Harley-Davidson – te i wiele innych modeli czeka na powołanie ich do życia. Zapewniamy, że seria da Ci ogromną satysfakcję tworzenia, a jeśli jesteś miłośnikiem klasyki – wielką radość posiadania. Co ciekawe, modele z kolekcji Modular Building można łączyć w większe całości, budując  całe ulice, a nawet fragmenty miast. Ani się obejrzysz, a stworzysz własną metropolię o niezwykłej architekturze, pełną nowoczesnych zabudowań i pojazdów.

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów