Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego Creator Expert 

Jest 8 produktów.

Zestawy Lego Creator Expert obejmują szczegółowe modele, w tym modułowe budynki, wesołe miasteczka i pojazdy. Pobudzają wyobraźnię, przenoszą w nowy wymiar tworzenia i poprawiają humor. Klocki z tej serii przeznaczone są dla nieco starszych miłośników budowania. Zachwycą jednak nie tylko młodzież, ale również wytrawnych kolekcjonerów. Układanie ...

Zestawy Lego Creator Expert obejmują szczegółowe modele, w tym modułowe budynki, wesołe miasteczka i pojazdy. Pobudzają wyobraźnię, przenoszą w nowy wymiar tworzenia i poprawiają humor. Klocki z tej serii przeznaczone są dla nieco starszych miłośników budowania. Zachwycą jednak nie tylko młodzież, ale również wytrawnych kolekcjonerów. Układanie Lego Creator to zajęcie na długie godziny. Wymaga skupienia i koncentracji, ale daje niesamowitą radość. Na uwagę zasługuje fakt, że wybrane modele obsługują napęd LEGO Power Functions, co zapewnia moc atrakcji i sprawia, że obcowanie z serią to świetna zabawa oraz większe pole do popisu.

Radość tworzenia

Lądownik księżycowy, stadion, a może turbina wiatrowa? Z Lego Creator Expert możesz zostać budowniczym niesamowitych obiektów i budynków oraz spełniać marzenia przyszłego konstruktora maszyn. Fiat 500, Ford Mustang, Harley-Davidson – te i wiele innych modeli czeka na powołanie ich do życia. Zapewniamy, że seria da Ci ogromną satysfakcję tworzenia, a jeśli jesteś miłośnikiem klasyki – wielką radość posiadania. Co ciekawe, modele z kolekcji Modular Building można łączyć w większe całości, budując  całe ulice, a nawet fragmenty miast. Ani się obejrzysz, a stworzysz własną metropolię o niezwykłej architekturze, pełną nowoczesnych zabudowań i pojazdów.

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Szybki podgląd
  419,00 zł 450,00 zł Dostępne

  Model Fiata 500 z zestawu LEGO® Creator Expert 10271 jest wiernym odtworzeniem prawdziwej ikony klasycznego samochodowego designu. Model bazujący na legendarnym Fiacie 500F z końca lat 60. będzie przyjemnym wyzwaniem dla fanów, którzy z pewnością docenią realizm detali odtworzonych z klocków LEGO, takich jak bagażnik z walizką, bogate wnętrze, a także...

  419,00 zł 450,00 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  599,00 zł 650,00 zł Dostępne

  Pełne koła Lakester z szerokimi oponami, zbiornik paliwa w charakterystycznym kształcie łzy z nadrukowanym logo Harley-Davidson i wbudowanym prędkościomierzem, silnik Milwaukee-Eight® z ruchomymi tłokami, dwie rury wydechowe, kierownica, ruchomy pedał zmiany biegów i dźwignia hamulca, podpórka oraz wytrzymała podstawka do ekspozycji.

  599,00 zł 650,00 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  419,00 zł Dostępne

  Zaawansowany zestaw LEGO® stanowiący szczegółową replikę lądownika księżycowego Eagle z oddzielnymi członami wznoszenia i zniżania stojącego na powierzchni Księżyca z kraterem, śladami stóp i amerykańską flagą.

  419,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  669,00 zł 700,00 zł Dostępne

  Ten trzypiętrowy zestaw LEGO® zawiera niezliczone detale, w tym okno wystawowe, regały, kącik do czytania oraz pomieszczenia mieszkalne w kamienicy. Jest tam także pięć minifigurek, które tchną życie w ten kolekcjonerski model.

  669,00 zł 700,00 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  999,00 zł 1 100,00 zł Dostępne

  Zestaw Plac Zgromadzeń powstał dla uczczenia 10-lecia serii LEGO® Modular Buildings! W tym trzypoziomowym zestawie znajdziesz bogatą, realistyczną fasadę, szyldy sklepowe, dach o dekoracyjnej linii i taras, chodnik z detalami płyt, fontannę, ogródek kawiarniany, latarnie a we wnętrzu piekarnię, kwiaciarnię, kafejkę, sklep muzyczny, studio fotograficzne,...

  999,00 zł 1 100,00 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  700,00 zł Dostępne

  Autentyczna replika Forda Mustanga z lat 60. XX wieku z granatową karoserią, białymi pasami wyścigowymi, wlotem powietrza, przyczepnymi oponami, imponującymi felgami z pięcioma szprychami oraz dodatkowym wyposażeniem opcjonalnym. Piękny i szczegółowy model kultowego auta. Można zbudować oryginalnego klasyka lub stuningowaną bestię.

  700,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  550,00 zł Dostępne

  Zajrzyj do remizy strażackiej w zimowej wiosce z wozem strażackim, choinką, lodowiskiem, świecącym klockiem LEGO® i mnóstwem świątecznych szczegółów. W zestawie jest sześć minifigurek, figurki niemowlęcia i dalmatyńczyka oraz śniegowy bałwanek zbudowany z klocków.

  550,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  700,00 zł Dostępne

  Skorzystaj z możliwości bezpośredniego zapoznania się z VW Garbusem — klasycznym autem o obłych liniach i płaskiej szybie, które jest oznaczone logo VW, wyposażone w 4-cylindrowy silnik chłodzony powietrzem i posiada wiernie odtworzone wnętrze. Dodatkowo model zawiera akcenty związane z surfingiem.

  700,00 zł
  Dostępne
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów