Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  Wiek

  Używane klocki Lego 

  Jest 32 produktów.

  Oferujemy używane klocki Lego, które w niczym nie ustępują nowym zestawom. Wszystkie przed sprzedażą są dokładnie sprawdzane i w razie potrzeby uzupełniane o brakujące elementy. Klocki są również dezynfekowane, dzielone kolorystycznie i pakowane w osobne woreczki strunowe. Dodatkowo do każdego zestawu dołączamy papierowe instrukcje, a w większoś...

  Oferujemy używane klocki Lego, które w niczym nie ustępują nowym zestawom. Wszystkie przed sprzedażą są dokładnie sprawdzane i w razie potrzeby uzupełniane o brakujące elementy. Klocki są również dezynfekowane, dzielone kolorystycznie i pakowane w osobne woreczki strunowe. Dodatkowo do każdego zestawu dołączamy papierowe instrukcje, a w większości przypadków modele pakujemy w oryginalne kartonowe pudełka. Już dziś zapoznaj się z naszą bogatą ofertą używanych zestawów i wybierz niepowtarzalny model z ulubionej serii Twojego dziecka. A jeśli jesteś kolekcjonerem i szukasz „białych kruków”, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Dlaczego warto wybrać klocki „z drugiej ręki”?

  Używane zestawy są takiej samej jakości jak nowe klocki. Niczego w nich nie brakuje i nie mają żadnych uszkodzeń. Są kompletne i estetyczne. Jednak największą zaletą kupowania serii z „drugiej ręki” jest możliwość nabycia nie produkowanych już modeli w bardzo przystępnych cenach. Nasza oferta obejmuje najpopularniejsze serie tematyczne, takie jak Lego Friends, Ninjago, Minecraft i wiele innych. Zapewniamy, że wybór naszych używanych zestawów nie jest rozwiązaniem gorszym, a ekologicznym i pozwalającym dostać często unikatowe już modele.

  Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas lub napisz.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
  Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów