Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego Architecture 

W tej kategorii nie ma produktów.

Seria Lego Architecture jest przeznaczona dla dzieci powyżej dwunastego roku życia i obejmuje najpiękniejsze budynki i zabytki świata. Pozwala od najmłodszych lat poznać i odkryć najciekawsze zakątki na Ziemi, przenieść się w dalekie rejony i obudzić w młodym człowieku ducha profesjonalnego budowniczego niesamowitych konstrukcji. Możesz podarowa...

Seria Lego Architecture jest przeznaczona dla dzieci powyżej dwunastego roku życia i obejmuje najpiękniejsze budynki i zabytki świata. Pozwala od najmłodszych lat poznać i odkryć najciekawsze zakątki na Ziemi, przenieść się w dalekie rejony i obudzić w młodym człowieku ducha profesjonalnego budowniczego niesamowitych konstrukcji. Możesz podarować swojemu dziecku modele takich gmachów jak Empire State Building, Big Ben, Pałac Buckingham czy Wieża Eiffla. A jeśli sam jesteś kolekcjonerem, wspomniane obiekty z pewnością świetnie będą prezentować się na Twojej półce. Zestawy z serii Lego Architecture to prawdziwa gratka dla wszystkich amatorów budowania w mikroskali. Dodatkowo do każdego modelu dołączona jest również książeczka, z której dowiesz się wszystkiego na temat pierwowzoru – poznasz jego historię, okoliczności powstania oraz wiele innych ciekawych faktów.

Niezwykła lekcja historii

Dzięki zestawom z serii Lego Architecture Twoje dziecko otrzyma interesującą lekcję historii, przemyconą w formie zabawy i wielogodzinnej rozrywki. To wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu w niebanalny sposób. Jeśli więc nie brakuje Wam cierpliwości do składania  bardzo małych elementów i pieczołowitego odtwarzania detali, zestawy z kolekcji Architecture dostarczą i Tobie i Twojemu dziecku wiele radości oraz dadzą ogromną satysfakcję.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Więcej