Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:
  Wiek

  Lego Architecture 

  Jest 2 produktów.

  Seria Lego Architecture jest przeznaczona dla dzieci powyżej dwunastego roku życia i obejmuje najpiękniejsze budynki i zabytki świata. Pozwala od najmłodszych lat poznać i odkryć najciekawsze zakątki na Ziemi, przenieść się w dalekie rejony i obudzić w młodym człowieku ducha profesjonalnego budowniczego niesamowitych konstrukcji. Możesz podarowa...

  Seria Lego Architecture jest przeznaczona dla dzieci powyżej dwunastego roku życia i obejmuje najpiękniejsze budynki i zabytki świata. Pozwala od najmłodszych lat poznać i odkryć najciekawsze zakątki na Ziemi, przenieść się w dalekie rejony i obudzić w młodym człowieku ducha profesjonalnego budowniczego niesamowitych konstrukcji. Możesz podarować swojemu dziecku modele takich gmachów jak Empire State Building, Big Ben, Pałac Buckingham czy Wieża Eiffla. A jeśli sam jesteś kolekcjonerem, wspomniane obiekty z pewnością świetnie będą prezentować się na Twojej półce. Zestawy z serii Lego Architecture to prawdziwa gratka dla wszystkich amatorów budowania w mikroskali. Dodatkowo do każdego modelu dołączona jest również książeczka, z której dowiesz się wszystkiego na temat pierwowzoru – poznasz jego historię, okoliczności powstania oraz wiele innych ciekawych faktów.

  Niezwykła lekcja historii

  Dzięki zestawom z serii Lego Architecture Twoje dziecko otrzyma interesującą lekcję historii, przemyconą w formie zabawy i wielogodzinnej rozrywki. To wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu w niebanalny sposób. Jeśli więc nie brakuje Wam cierpliwości do składania  bardzo małych elementów i pieczołowitego odtwarzania detali, zestawy z kolekcji Architecture dostarczą i Tobie i Twojemu dziecku wiele radości oraz dadzą ogromną satysfakcję.

  W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Szybki podgląd
   299,99 zł Dostępne

   Uchwyć majestatyczną architekturę Paryża w zestawie LEGO® Architecture Paryż. Ta inspirująca panorama miasta przedstawia słynny Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Wieżę Montparnasse, halę Grand Palais, Wieżę Eiffla i Luwr.

   299,99 zł
   Dostępne
  • Szybki podgląd
   299,99 zł Dostępne

   Pokaż, jak uwielbiasz to tętniące życiem miasto i sięgnij po wyjątkowy, przeznaczony dla dorosłych pamiątkowy model z panoramą Tokio z serii LEGO® Architecture, który zawiera szczegółowo oddane miniaturki słynnych i charakterystycznych budynków.

   299,99 zł
   Dostępne
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów