Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego Friends 

Jest 18 produktów.

Bawiąc się klockami z serii Lego Friends, Twoja pociecha będzie czuła się, jak na wakacjach. Zestawy takie jak „Park wodny”, „Kino” czy „Kawiarnia” przeniosą dziecko w świat niesamowitych atrakcji i dadzą wiele radości z zabawy zarówno solo, jak i z przyjaciółmi. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój maluch zaczął stawiać pierwsze kroki w „wielk...

Bawiąc się klockami z serii Lego Friends, Twoja pociecha będzie czuła się, jak na wakacjach. Zestawy takie jak „Park wodny”, „Kino” czy „Kawiarnia” przeniosą dziecko w świat niesamowitych atrakcji i dadzą wiele radości z zabawy zarówno solo, jak i z przyjaciółmi. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój maluch zaczął stawiać pierwsze kroki w „wielkim świecie”, śmiejąc się i rozwijając przy tym jednocześnie, podaruj mu jeden z naszych niezwykłych zestawów z serii Friends. Możliwości jest naprawdę wiele. Dzięki naszym klockom i swojej wyobraźni, każde dziecko może przeżyć wielką przygodę, odbywając podróż balonem, uczestnicząc w spływie kajakowym lub prowadząc pizzerię. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zrób dziecku niespodziankę albo wspólnie wybierzcie najciekawszy zestaw.

Coś dla małych miłośników zwierząt

Seria Lego Friends to także niezwykłe zestawy z uroczymi zwierzątkami domowymi. W końcu wszystkie dzieci kochają szczeniaki i kocięta, dlatego oddajemy w ich ręce parki rozrywki, mini przychodnie weterynaryjne i inne miejsca, w których mogą zajmować się swoimi futrzanymi przyjaciółmi. Dzięki naszym klockom, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, mają szansę poznać podstawy pielęgnacji zwierząt i przyswoić wiele cennych umiejętności. Pamiętaj, że wyobraźnia małych dzieci jest nieograniczona, dlatego wystarczy tylko odpowiedni zestaw, by obudzić w nich ducha weterynarza, tresera czy odpowiedzialnego właściciela czworonoga, dla którego opieka nad zwierzęciem będzie wyzwaniem i przygodą, ale przede wszystkim świetną zabawą.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów