Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Przyjęcia urodzinowe

Urodziny to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu ze swoimi przyjaciółmi. Zapraszamy do spędzenia tego czasu na wspólnym układaniu klocków LEGO w SALONIE KREATYWNYM. Przekonaj się o ile więcej możesz stworzyć wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Wybierzcie interesujące Was zestawy klocków i... do dzieła!

Przebieg zabawy czyli czego można się spodziewać:

W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązują zasady podane w regulaminie placu zabaw – szczególnie nie tolerujemy jednoczesnego układania klocków oraz jedzenia czy też picia (bo to nieładnie i nie służy dobrej zabawie klockami LEGO oraz samym klockom), nie tolerujemy także zabawy brudnymi rękami ani brania klocków do ust.

W czasie trwania przyjęcia uczestnicy mogą bezpłatnie skorzystać z łazienki i toalety, która znajduje się na tym samym piętrze w odległości kilku metrów od placu zabaw.

Po wyborze klocków do składania (samodzielnie lub w 2-3 osobowych zespołach w zależności od rodzaju i wielkości wybranego zestawu), a przed rozpoczęciem zabawy proponujemy uczestnikom (i pomagamy to zrobić) właściwe przygotowanie zestawu do składania, w tym posortowanie elementów kolorami w przeznaczonych do tego pojemnikach, co pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na złożenie zestawu.

Przez cały czas trwania przyjęcia pomagamy w znalezieniu właściwych elementów, odczytaniu instrukcji montażu czy skorygowaniu ewentualnych błędów powstałych podczas budowania.

Czas podania poczęstunku ustalamy wspólnie z rodzicami/opiekunami: najczęściej jest to początek przyjęcia (po wyborze i przygotowaniu zestawów).

W czasie trwania przyjęcia dbamy o to aby każdy uczestnik zabawy czuł się u nas dobrze i mile wspominał spędzony czas. Składając klocki LEGO w SALONIE KREATYWNYM nie można się nudzić.

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe w SALONIE KREATYWNYM - sprawdzony przepis dla rodziców/opiekunów:

  1. Skontaktuj się z pracownikami SALONU (najlepiej osobiście lub telefonicznie) i zarezerwuj termin przyjęcia urodzinowego (przy ostatecznej rezerwacji terminu należy wpłacić zaliczkę w wys. 50 zł).
  2. Przy rezerwacji terminu podaj: imię i nazwisko, wiek jubilata/jubilatki, ilość zaproszonych gości (na placu zabaw możemy pomieścić 8-10 osób), telefon kontaktowy.
  3. Przyjęcie urodzinowe trwa 3 godziny, cena za organizację przyjęcia wynosi 350zł. 
  4. Istnieje możliwość zarezerwowania jednego lub kilku zestawów klocków, na złożenie których jubilat/jubilatka i zaproszeni goście mają szczególną ochotę (w tym przygotowania zabawy tematycznej), w praktyce najczęściej wybór klocków do zabawy następuje jednak spontanicznie na początku przyjęcia urodzinowego.
  5. Jeśli masz ochotę przygotuj poczęstunek oraz napoje (łącznie z zastawą do podania) – udostępniamy miejsce do przygotowania i podania poczęstunku, możemy także przechować w lodówce przygotowany tort (UWAGA! na torcie może być świeczka, jednak nie może być tam racy) GORĄCA PROŚBA: proszę unikać w menu przekąsek pozostawiających tłuste palce (chipsy, chrupki, popcorn).
  6. Jeśli masz ochotę przyłącz się do układania klocków wspólnie z zaproszonymi gośćmi i zaproponuj tę możliwość także innym rodzicom/opiekunom.
  7. Pamiętaj o uśmiechu i dobrym humorze.