Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

21047 Las Vegas

21047

Nowy produkt

Ten model z serii LEGO® Architecture pozwoli Ci podziwiać miejską panoramę Las Vegas z sylwetkami hoteli Bellagio, Luxor i Encore, wieżą Stratosphere Tower oraz fragmentem ulicy Fremont.

Więcej szczegółów

Wiek 12-16
Ilość elementów 501

250,00 zł brutto

Więcej informacji

Odwiedź Las Vegas z niesamowitym zestawem LEGO® Architecture Skyline!
Dzięki temu wspaniałemu zestawowi z serii LEGO® Architecture Skyline poczujesz splendor architektury Las Vegas, USA. Znajdziesz w nim klasyczne bryły hoteli Bellagio, Luxor i Encore, a także wieżę Stratosphere Tower oraz scenkę z ulicy Fremont, a wszystko to osadzone w inspirującej scenerii miejskiej panoramy. Każdy model LEGO jest niepowtarzalny, a jego złożenie daje satysfakcję. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. W zestawie znajduje się również płytka z nazwą miasta oraz słynny znak „Welcome to Las Vegas”. To serdeczne powitanie uzupełnia szczegółowo oddany model jednego z najbardziej tętniących życiem miast na świecie.

• Interpretacja miasta Las Vegas w wersji LEGO® Architecture. • Charakterystyczne atrakcje wzdłuż pasa Las Vegas Strip, w tym hotele Bellagio, Luxor i Encore, wieża Stratosphere Tower i fragment śródmiejskiej ulicy Fremont. • Zawiera też słynny znak „Welcome to Las Vegas” z pustynią i drogą ukazaną na podstawce podzielonej na płytki. • Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Las Vegas wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa (tylko po angielsku, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture). Zanim połączysz się z internetem, spytaj rodziców o zgodę. • W zestawie podstawka podzielona na 4x34 płytki, z ozdobną plakietką z nazwą Las Vegas. • Sięgnij po kolekcję LEGO® Architecture Skyline, by odtworzyć najbardziej dynamiczne miasta świata. • Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO. • Zestaw zawiera ponad 500 klocków. • Wymiary: ok. 19 cm wysokości, 27 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  • 10873 Przyjęcie urodzinowe Minnie

    Baw się długie godziny na przyjęciu urodzinowym...

    78,99 zł

9 innych produktów w tej samej kategorii: