Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

17101 Zestaw kreatywny LEGO BOOST

17101

Nowy produkt

Niesamowity Zestaw kreatywny LEGO BOOST przenosi budowanie z LEGO® na zupełnie nowy poziom. Dzięki niemu zbudujesz i zaprogramujesz interaktywne, zmotoryzowane roboty i modele wyposażone w technologię rozpoznawania koloru i odległości oraz czujniki przechyłu.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek 7-14
Ilość elementów 847

599,00 zł brutto

-100,99 zł

699,99 zł brutto

Więcej informacji

Spraw, by Twoje modele LEGO® ożyły!
Niezwykły Zestaw kreatywny LEGO BOOST to świetny sposób na zabawę klockami: dzięki niemu ożywisz swoje modele LEGO® i nauczysz się programowania. Wybierz któryś z pięciu modeli, włącz aplikację i poszukaj w niej instrukcji budowania. Gdy skończysz składanie lub przeróbki modelu, napisz dla niego program, aby mógł wykonywać różne interesujące ćwiczenia i podejmować wyzwania. Zbuduj robota Verniego, który potrafi mówić, i zacznij zabawę! Vernie może pokonywać tory przeszkód, ćwiczyć strzelanie do celu, opowiadać dowcipy, a nawet śpiewać i wygrywać rytm. Jeśli zechcesz, poprowadzi zabawę dla Ciebie i Twoich przyjaciół — w końcu to Ty nim sterujesz! W aplikacji czeka na Ciebie ponad 60 ćwiczeń. Kończąc je kolejno, będziesz robić postępy, zbierać kolejne bloki programistyczne i doskonalić swoje podstawowe zdolności tworzenia programów. Przebudowując model, odkryjesz nowe bloki i nowe zabawy — każda konstrukcja ma swoje przeznaczenie i określone możliwości. Do wyboru masz łazik M.T.R.4, Gitarę 4000, Kota Frankiego i Linię produkcyjną. Wszystkie modele są sterowane za pomocą urządzenia mobilnego. Gdy pomyślnie ukończysz wszystkie wyzwania, skorzystaj z funkcji Kreatywne fundamenty w aplikacji, która pozwala projektować własne modele i pisać dla nich fascynujące programy. Możesz stworzyć co tylko zechcesz!

• W zestawie piasta napędowa LEGO®, dodatkowy silnik oraz czujnik kolor i odległości, a także ponad 840 klocków LEGO • Zaprogramowany robot Vernie może tańczyć, strzelać do celu, beatboksować, posługiwać się kijem hokejowym, a nawet grać w grę. • Zbuduj łazik wielofunkcyjny M.T.R.4, a potem zamontuj na nim narzędzia i dodatkowe elementy, które pozwolą mu wykonywać różne zadania i walczyć z innymi łazikami. • Zbuduj Gitarę 4000, naucz się piosenki i daj czadu! • Zbuduj Kota Frankiego, by móc zaopiekować się własnym zwierzakiem. Pamiętaj, by go karmić go odpowiednim jedzeniem, bo będzie nie w humorze! • Zbuduj, zaprogramuj i uruchom Linię produkcyjną, która montuje prawdziwe, miniaturowe modele LEGO®. • Możesz budować roboty i modele, które następnie zaprogramujesz do wykonania jednego z ponad 60 ćwiczeń dostępnych w aplikacji LEGO® BOOST. Instrukcje budowania wszystkich pięciu modeli są dostępne wyłącznie poprzez bezpłatną aplikację LEGO BOOST, którą można zainstalować na wybranych urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android oraz urządzeniach Kindle. Odwiedź LEGO.com/devicecheck aby znaleźć listę kompatybilnych urządzeń. • Prawdziwe programowanie zrealizowane za pomocą łatwego w użyciu interfejsu „przeciągnij i upuść”, odpowiedniego dla każdego dziecka w wieku od 7 lat. Dzięki połączeniu swobodnej zabawy i specjalnie przygotowanych ćwiczeń dzieci nauczą się, czym są zmienne i pętle, opanują nowe umiejętności z dziedziny techniki i nauki, a także będą ćwiczyć wyobraźnię oraz rozwijać zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów. • Wyzwania ze szczegółowymi objaśnieniami dla początkujących pozwalają rozwinąć umiejętności programowania. • ‎‎Ł‎ącząc ten zestaw z arktyczną terenówką zwiadowczą LEGO® City 60194 zbudujesz pojazd, którym można sterować! Za pomocą aplikacji LEGO BOOST możesz sterować podnośnikiem, badać próbki czujnikiem koloru, pomóc wielorybowi wrócić do morza i robić wiele innych rzeczy. Tak wspaniałych możliwości interaktywnej zabawy jeszcze nie było! • Połącz ten zestaw ze Zwiastunem burzy LEGO® NINJAGO® 70652 i uwolnij smoka błyskawic! Aplikacja LEGO BOOST umożliwia sterowanie tą straszliwą bestią, strzelanie z działek, budowę wyrzucanego fotela z czujnikiem koloru i nie tylko! • Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). • Listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.