Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

10255 Plac Zgromadzeń

10255

Nowy produkt

Zestaw Plac Zgromadzeń powstał dla uczczenia 10-lecia serii LEGO® Modular Buildings! W tym trzypoziomowym zestawie znajdziesz bogatą, realistyczną fasadę, szyldy sklepowe, dach o dekoracyjnej linii i taras, chodnik z detalami płyt, fontannę, ogródek kawiarniany, latarnie a we wnętrzu piekarnię, kwiaciarnię, kafejkę, sklep muzyczny, studio fotograficzne, gabinet dentysty, mieszkanie i studio tańca.

Więcej szczegółów

Wiek16+
Ilość elementów4002

1 100,00 zł brutto

Więcej informacji

Zapraszamy na niezwykły Plac Zgromadzeń! Budynki są podzielone na łatwe do demontażu sekcje. Po ich usunięciu dostaniesz dostęp do pełnego detali wnętrza, na które składa się poziom parteru z piekarnią, kwiaciarnią i kafejką, poziom środkowy ze sklepem muzycznym, studiem fotograficznym oraz gabinetem dentysty, oraz poziom górny, na którym znajduje się studio tańca i mieszkanie, z którego wychodzi się na taras dachowy z grillem. Na zewnątrz budynku znajduje się ukazany z wszelkimi szczegółami chodnik z kawiarnianym ogródkiem i fontanną, latarniami, bogata fasada ze szczegółowo ukazanymi oknami i drzwiami, trzy szyldy sklepowe do złożenia, spiczastą wieżyczką dekoracyjnym dachem.

- Zestaw zawiera osiem minifigurek: dentystę, barmana, piekarza, kwiaciarkę, sprzedawcę ze sklepu muzycznego, tancerkę, fotografa i fankę LEGO®, a do tego figurkę małego dziecka.

- Na poziomie parteru znajduje się piekarnia z ladą, kasą, półkami i otwieranym piecem, a w niej tort weselny i różne wypieki oraz pyszności do zbudowania. Jest tam także kawiarnia z ladą, kasą, narzędziami ogrodniczymi, kwiatowymi kompozycjami i bukietami oraz niebiesko-żółtą papugą macaw. Ostatni lokal to kafejka z ekspresem do kawy, ladą, ławką i elementami ciast.

- Na poziomie środkowym znajdziesz sklep muzyczny, a w nim perkusję do złożenia, dwie gitary i saksofon. Jest tam również studio fotograficzne z klasycznym aparatem do zbudowania i regulowanym statywem oraz gabinet dentysty z odchylanym fotelem do zbudowania, poczekalnią, telefonem i umywalką.

- Górny poziom mieści studio tańca z fortepianem do zbudowania i odbijającym lustrem oraz mieszkanie. W mieszkaniu znajdziesz rozkładaną sofę do zbudowania, pełną detali kuchnię, toaletę, a do tego pociąg, modułowe budynki i wieżę Eiffla z LEGO® w skali mikro. Z mieszkania otwiera się wyjście na dachowy taras z grillem do zbudowania, stolikiem i zaniedbaną roślinką.

- Dostępne są też akcesoria: sukienka baletnicy, chihuahua, precel, ozdobna kura i cukierek. W zestawie jest też telefon do zbudowania, grill, wózek dziecinny i lampy, które trzeba złożyć.

- Zdejmuj poszczególne części budynku, by zajrzeć do szczegółowo odwzorowanego wnętrza.

- Sięgnij po niezwykły zestaw LEGO® Creator Expert, by uczcić 10. rocznicę istnienia serii Modular Buildings!

- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 16 lat.

- W zestawie nowości z wiosennego sezonu 2017: dekoracja korpusu dentysty i okna dentysty oraz płytka 2x3 z ukazanym frontem pudełka zestawu 10182 Narożna kawiarnia.

- W zestawie znajdziesz wiele zakrzywionych i narożnych płytek, drzwi garażowe użyte w charakterze okien skrzynkowych oraz łyżki koparek z serii LEGO® Technic użyte jako elementy dachu.

- Zbierz i zbuduj całe miasto z zestawami 10243 Paryska restauracja, 10246 Biuro detektywa i 10251 Bank Klocków z serii LEGO® Creator Expert Modular Buildings.7 innych produktów w tej samej kategorii: