Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

31109 Statek piracki

31109

Nowy produkt

Czujesz zew siedmiu mórz? W zestawie LEGO® Creator 3 w 1 Statek piracki 31109 czeka mnóstwo pirackich przygód i wywijania kordelasem! Szczegółowo odwzorowany, niezwykły statek piracki ma ruchome żagle, armaty oraz kabinę z otwieranym dachem i ścianami. W zestawie są też trzy minifigurki, figurki rekina i papugi do zbudowania, a także wiele innych klockowych detali i ciekawych akcesoriów.

Więcej szczegółów

Wiek8+
Ilość elementów1260

429,00 zł brutto

Więcej informacji

Ten zestaw LEGO Creator 3 w 1 pozwala zbudować przynajmniej trzy różne modele z klocków: statek piracki, który po przebudowaniu stanie się piracką karczmą albo straszną Wyspą Czaszek.

Przed Tobą nieograniczone możliwości zabawy Zestawy LEGO Creator 3 w 1 oferują szereg realistycznych modeli, które zachęcają do pomysłowej zabawy. Te niezliczone możliwości budowania i zabawy rozwijają kreatywność w każdym wieku. Te fantastyczne zabawki świetnie sprawdzą się także jako prezenty świąteczne lub urodzinowe.

  • Prawdziwy skarbiec możliwości! Zabawkowy statek piracki z wieloma szczegółami będzie gimnastyką dla dziecięcej kreatywności i umiejętności budowania, a piracka karczma, Wyspa Czaszek oraz samodzielnie wymyślane modele, które można zbudować z tych samych klocków, otworzą przed nimi nowe możliwości odkrywania i zabawy.
  • Statek piracki ma ok. 37 cm wysokości, 46 cm długości i 19 cm szerokości, co oznacza, że ma mnóstwo fantastycznych detali i jest wystarczająco duży do poważnej zabawy solo lub w grupie.
  • Siłą napędową tej zabawki jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa może trwać całymi godzinami! Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy i rozwiązywania problemów, dając dzieciom radość z wymyślania własnych historii.
  • Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka, które kryje trzy modele do złożenia i przebudowywania. Przejrzyste, łatwe instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie, dzięki czemu dzieci mogą poczuć radość z samodzielnego ukończenia modelu i od razu ruszać do pomysłowej zabawy.
  • Klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

10 innych produktów w tej samej kategorii: