Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

31113 Laweta z wyścigówkami

31113

Nowy produkt

Ruszaj na tor, aby zakosztować emocji wyścigu! Rozładuj dwie czadowe wyścigówki, a potem urządź wyścig i zobacz, jaki czas uda Ci się wykręcić. Gdy miniesz metę, przebuduj lawetę na wielki żuraw samochodowy albo holownik z dźwigiem i ruszaj na poszukiwanie nowych zadań! Laweta z wyścigówkami LEGO Creator 3 w 1 to gratka dla fanów, a model można przerobić na żuraw albo miniaturowy holownik.

Więcej szczegółów

Wiek7+
Ilość elementów328

120,00 zł brutto

Więcej informacji

LEGO Creator 3 w 1 Laweta z wyścigówkami 31113 to cudowna zabawka do budowania, która gwarantuje wyścigowe emocje. W pudełku znajdą się elementy do zbudowania ciężarówki z odłączaną naczepą i dwoma szybkimi wyścigówkami, które można rozładować za pomocą rampy i zabrać na domowy tor wyścigowy. Z 328 klocków można zbudować ciężarówkę z naczepą i dwoma wyścigówkami, aby później przerobić ją na zabawkowy żuraw, miniaturowy holownik lub coś zupełnie nowego.

  • Fantastyczny zestaw LEGO Creator 3 w 1 Laweta z wyścigówkami 31113 inspiruje do wymyślania niezliczonych historii i pozwala zbudować trzy modele zabawkową autolawetę, żuraw kołowy i holownik z dźwigiem.
  • W tej motoryzacyjnej zabawce dzieci znajdą dwie wyścigówki, niebieską i czerwoną. Czy trzeba czegoś więcej, by urządzić wyścigi na torze?
  • Laweta z wyścigówkami to przegubowy pojazd z odłączaną naczepą, która pozwala załadować i wyładować wyścigówki za pomocą ramp. Naczepa ma też podpórkę, więc stoi bez pomocy.
  • Żuraw kołowy może obracać się o 360 stopni oraz podnosić i opuszczać ładunek, a miniholownik jest wyposażony w działający dźwig.
  • Idealna nagroda dla fanów LEGO w wieku od 7 lat, którzy pasjonują się ciężarówkami i łodziami.
  • Autolaweta ma ok. 7 cm wysokości, 24 cm długości i 4 cm szerokości rozmiar idealny dla przenośnej zabawki, którą zabierzesz także do przyjaciół na wspólną zabawę.
  • Dzięki zestawom LEGO Creator 3 w 1 dzieci odkryją radość kreatywnej zabawy i po otwarciu każdego zestawu będą wymyślać pełne akcji opowieści z trzema różnymi modelami w rolach głównych.
  • Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić.
  • Klocki do budowania LEGO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

10 innych produktów w tej samej kategorii: