Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

41151 Szkolenie Mulan

41151

Nowy produkt

Zestaw LEGO® Disney Szkolenie Mulan jest łatwy do zbudowania i wspaniale nadaje się do odgrywania ulubionych scen z filmu.

Więcej szczegółów

Wiek5-12
Ilość elementów104

95,00 zł brutto

Więcej informacji

Poćwicz na obracającym się manekinie szkoleniowym, skorzystaj z miecza i katapulty z kamieniami, a potem zrób sobie przerwę ze źrebakiem Khanem. Ten zestaw LEGO l Disney dla dziewczynek i chłopców zawiera mnóstwo pięknych i autentycznych detali, takich jak żółta sukienka Mulan, jej wachlarz i ceremonia parzenia herbaty. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Rodzinną świątynię możesz połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO l Disney, by zbudować własny wymarzony model. W zestawie minilaleczka oraz figurka konia.

● W zestawie minilaleczka Mulan oraz figurka konia Khana. ● Zestaw zawiera rodzinną świątynię, obrotowego manekina szkoleniowego, katapultę, ceremonię parzenia herbaty i kwitnące drzewo wiśniowe. ● Akcesoria: miecz, kamienie, wachlarz, czajnik i kubek herbaty. ● Dostosuj zestaw, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak ceremonia parzenia herbaty, katapulta i kwitnące drzewo wiśniowe. ● Model można połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO® l Disney, by zbudować własny wymarzony model. ● Wyceluj w manekina z katapulty i użyj funkcji obracania podczas ćwiczeń z mieczem Mulan. ● Pomóż Mulan urządzić ceremonię parzenia herbaty i schłodzić się uroczym wachlarzem. ● Ten zestaw dla dziewczynek i chłopców jest odpowiedni dla dzieci w wieku 5–12 lat. ● Rodzinna świątynia ma ok. 12 cm wysokości, 6 cm szerokości i 6 cm głębokości.

4 innych produktów w tej samej kategorii: