Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

41164 Zaczarowany domek na drzewie

41164

Nowy produkt

Zbuduj z klocków domek na drzewie dla swoich ulubionych postaci Disneya z filmu „Kraina lodu 2”! Domek ma sypialnię w pniu na parterze oraz jadalnię na piętrze. Na wieżę obserwacyjną prowadzi drabina, a po linie można zjechać na dół do zaczarowanego lasu by odkryć w nim mityczne kamienie. W zestawie znajdują się postacie: Mattias, Anna i Olaf  oraz trzy figurki zwierząt.

Więcej szczegółów

Wiek6-14
Ilość elementów302

249,00 zł brutto

-26,00 zł

275,00 zł brutto

Więcej informacji

Zbuduj magiczny domek na drzewie z nowego filmu Disneya „Kraina lodu 2” i przeżyj przygodę w zaczarowanym lesie z ulubionymi postaciami Disneya. Wyjdź na wieżę obserwacyjną z Mattiasem i zobacz, jak Anna i Olaf zwiedzają okoliczny las. Potem zjedź w dół po linie i spróbuj złapać rybę. Możesz upiec ją w ognisku i zjeść na wspólną kolację w jadalni na piętrze. Zwiedź domek na drzewie LEGO® i znajdź w nim ukrytą skrzynię ze skarbem albo zapoznaj się z mieszkającymi nieopodal króliczkami. A co to za dziwne kamienie stojące w zaczarowanym lesie? Są związane ze starożytną magią, która się przebudziła.

• W komplecie minilaleczki Anna i Mattias, a także cztery figurki LEGO®: Olaf, dwa króliczki i ryba. • Domek na drzewie ma sypialnię na parterze i jadalnię na piętrze, wieżę obserwacyjną i linę do zjeżdżania. W okolicy znajduje się domek dla królików, kemping i miejsce do wędkowania, a także magiczny portal. • Akcesoria w zestawie: miecz Mattiasa, skrzynia skarbów, teleskop, wędka, wiadro, ryba, kieliszki, talerze, nożyczki, marchew i jabłko. • Miłośnicy filmu Disneya „Kraina lodu” z ochotą zbudują domek na drzewie z klocków LEGO® i zwiedzą zaczarowany las, w którym stoją mityczne kamienie. • Idealny zestaw konstrukcyjny do odtwarzania niezapomnianych scen z filmu Disneya „Kraina lodu 2” z Olafem, Anną i Mattiasem lub wymyślania nowych leśnych przygód z ulubionymi postaciami Disneya. • Ten zestaw konstrukcyjny dla chłopców i dziewczynek to świetny pomysł na prezent świąteczny lub urodzinowy dla wszystkich miłośników filmu „Kraina lodu 2”. • Zestaw można łączyć ze wszystkimi oryginalnymi klockami LEGO, co pozwala na kreatywną zabawę. • Połącz model z zestawami 41165 Spływ kajakowy Anny, 41166 Wyprawa Elsy, 41167 Zamkowa wioska w Arendelle, 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy oraz 41169 Olaf, by przeżyć jeszcze więcej przygód w stylu LEGO® l Disney Frozen II. • Domek na drzewie ma ok. 20 cm wysokości, 25 cm szerokości i 20 cm głębokości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: