Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

76383 Chwile z Hogwartu: zajęcia z eliksirów

76383

Nowy produkt

Zestaw LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z eliksirów 76383 to mnóstwo zabawy ukryte w książce zbudowanej z klocków — otwórz okładkę, a znajdziesz się na lekcji u profesora Snape’a!

Więcej szczegółów

Wiek8+
Ilość elementów271

149,00 zł brutto

-21,00 zł

170,00 zł brutto

Więcej informacji

Ten magiczny zestaw ze świata Harry'ego Pottera można połączyć z innymi zestawami z tej kolekcji. Każdy z nich wyróżnia się kolorem okładki i zdobieniami, a po otwarciu przenosi dziecko do Hogwartu, pozwalając mu przeżywać przygody w różnych salach lekcyjnych. 

Magiczne inspirujące podarunki

• W zestawie minifigurki Draco Malfoya™, Seamusa Finnigana i profesora Snape'a™, a także księga eliksirów, tablica, fotel, stół, tajna komnata i tło przedstawiające loch.

• Otwórz okładkę, by natychmiast znaleźć się na lekcji eliksirów u profesora Snape'a. Są tam przybory do ćwiczeń oraz sekretna komnata, którą trzeba zbadać!

• Zestaw dla czarownic i czarodziejów w wieku od 8 lat, którzy szukają nowych przygód w uniwersum Harry’ego Pottera™.

• Magiczny zestaw Chwile z Hogwartu™ ma ok. 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości, więc dzieci łatwo wezmą go ze sobą tam, gdzie chcą się bawić, albo postawią na półce wśród książek.

• Zawiera realistyczne akcesoria: łyżkę, nóż, kubek, doniczkę oraz fioletowy eliksir. Są tam także elementy scenerii lochu, które dzieci pamiętają z filmów o Harrym Potterze™.

16 innych produktów w tej samej kategorii: