Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi

75947

Nowy produkt

Wizyta w chatce Hagrida zakończona brawurową misją ratowania hipogryfa!

Więcej szczegółów

Wiek8-14
Ilość elementów496

299,99 zł brutto

Więcej informacji

Uratuj hipogryfa Hardodzioba™ przed Ministrem Magii i nikczemnym katem! Ten ciekawy zestaw LEGO® z filmu „Harry Potter™ i Więzień Azkabanu™” przeniesie Cię razem z Harrym, Ronem Weasleyem™ i Hermioną Granger™ do chatki Hagrida wypełnionej jego dobytkiem i przytulnym blaskiem z płonącego kominka. Gdy przyjdzie Minister, ukryj się między dyniami w ogrodzie Hagrida, a potem odwiąż łańcuch i umknij razem z Hardodziobem. Tylko uważaj — kat bardzo chciałby użyć dzisiaj swojego topora!

• W zestawie sześć minifigurek LEGO® Harry Potter™: Hagrid, Harry Potter, Ron Weasley™, Hermiona Granger™, kat i Minister Magii oraz figurka hipogryfa Hardodzioba™ z ruchomymi skrzydłami i głową przywiązana zdejmowanym łańcuchem.

• Ten model LEGO® z serii Harry Potter™ przedstawia złożoną z dwóch sekcji drewnianą chatkę Hagrida z grządką dyń na zewnątrz.

• W biurze znajduje się biurko z krzesłem, świeca, skrzynia, czekoladowa żaba, gazeta „Prorok Codzienny” oraz pająk.

• W głównym pokoju chatki stoi stół z dwoma krzesłami, złożony z klocków fotel, komin ze świecącym klockiem, jajko w misce, torba, witryna, różowy parasol Hagrida, łopata, czajnik, łyżka, patelnia, tasak do mięsa, lasso, miotła i wiadro.

• W komplecie są też dynie, latarnia, topór, trzy różdżki, kapelusz Ministra Magii i zdejmowany łańcuch dla Hardodzioba™.

• Chatka Hagrida LEGO® ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm szerokości i 12 cm głębokości. • Figurka Hardodzioba™ z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm długości i 12 cm szerokości.

23 innych produktów w tej samej kategorii: